2733
2734
عنوان

سوال دارم راجب کشک و کشک بادمجون

191 بازدید | 23 پست

بچه ها اولین باره دارم کشک بادمجون درست میکنم کمک

سوال اولم اینه من کشک خریدم باید بجوشونمش؟

اخه خونه داداشم دیدم زنداداشم کشک خرید جشوند 

ولی اون ظرفش شیشه ای بود 

برای من پلاستیکیه 

سوال دومم اینه کشکو همینجور غلیظ اضافه کنم به غذا؟

یا رقیقش کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله بجوشون ..نه رقیق نکن 

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
2738

من اضافه میکنم به مواد و اب میریزم همه با هم میجوشه

اگر قرار بود به عقايد هم احترام گذاشته شود، اين جهان هنوز درگير الاغ و شُتُر، شپش و طاعون بود. چرا كه در ازاى احترام نگذاشتن به عقايد عموم بود كه جهان پيشرفت كرد، هموطن گرامى!

ن اینو نمیخاد بجوشونی 

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
مگه ازین کشکام داریم🙄من تاحالا اینجوری ندیده بودم

انقد خوشمزن ..مزه ای میخوریم ازینا

2706