2737
2739

سلام دوستان من بعد زایمانم خیلی عصبی شدم و افسردگی گرفتم یه مدت ،الان میخوام یجورایی از دل شوهرم در بیارم ک یکم باهاش سرد بودم میخوام سوپرایزش کنم ولی ایده ندارم،تازه پسرمم خیلی شیطونه و نمیذاره زیاد پیشش نباشم😢

خدایا پناهم باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سرتو بخوابون شوهرتو بفرس بیرون به بهونه خرید ارایش کن موهاتو مدل بده روی تختو تزعین کن و از در ورودی تا روی تخت با شمع راه درست کن بین این راه میتونی عکسای عروسی و عاشقونتو هم بزاری

شام مورد علاقش

اگه تونستی بچتو ببر پیش یکی بزارش

اگه نه که توی روز کمتر بخوابونش شب خسته بشه حسابی بخوابه

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

اوه اوه بابا رمانتیکا 

ایده هاتون تو حلقم😀

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2740

روز تولدم شوهر من اينكاراو كرد كلي سوپرايز شدم

البته ما شهر غريبيم دوست و فاميلي اينجا نداريم ولي فك كنم واسه ايده بد نباشه

يه فيلم كمدي تو سينما بليط گرفته بود،بعد فيلم خيلي معمولي رفتيم اون طرفي كه يه كافي شاپه و هميشه ميريم اطرافشم مركز خريد داره،اونجا رو گشت زديم به پيشنهاد خودم گفتم بريم همون كافي شاپ يه چيز گرم بخوريم سردمه

نگو از قبل سفارش كيك داده بود و كادوش رو داده بود به اونا،وقتي سر ميز نشستيم و سفارش داديم ديدم دارن فيلم ميگيرن،به سوهرم گفتم وا اين اقا چرا فيلم ميگيره يهو اهنگ تولدت مبارك اندي رو پلي كردن😍😍😍😍😍با كيك و تشويق حاضرين.

فقط از ذوق پريدم بغلش ماچ و گريه😍😍😍😍اخه اصلا انتظار نداشتم 

بعد رد كم كني ٢روز قبلش برام پالتو خريده بود گفته بود اينم كادوت اما اونجا ساعت بهم داد.

امضا ندارم،انگشت ميزنم  

اول از همه باید واسه بچت یه کاری کنی. اگه شیر خشکی هست سه چهار ساعت بذارش پیش مامانت یا مامان شوهرت. 

اگه شیر خودتو میخوره. از صبح زود بیدارش کن. 

سیر بهش شیر بده. نذار خیلی بخوابه و ببرش حموم طولانی و هستش کن و بعد بخوابونش تخت. 

برای سوپرایز مهم ترین چیز لباس و ارایش خودت و غذاست 

لباس رنگ مورد علاقه شوهرت رو بپوش. آرایش شیک کن. 

و غذای مورد علاقشم بپز. بنظرم. لازانیا خوبه چون میتونی شب قبل یا روز قبل ک سرکاره آماده کنی بذاری یخچال یواشکی  روز سوپرایز فقط بذاری تو فر. 

دسر هم میتونی پاناکوتا توت فرنگی درست کنی پودر امادشو بگیر با خود توت فرنگی هم تزعین کن. دوتا ظرف ازین بستنی خوری های کوچولو درست کن. سعی کن کلا کم غذا و دسر و سالاد درست کنی تا زود کارات تموم شه.

عطر حتما بزن. 

شکلات سسی هم درست کن..... و ازش برای روابط گرم استفاده کن!!!! دیگه نگم چطوری بازش نکنم. سرچ کن میفهمی... میتونی مثلا لبتو شکلاتی کنی و بوسه فرانسوی و..... 

بعد یه هدیه بخر برای همسرت مثلا چیزی ک الان نیاز داره واقعا بهش. 

بعد هم میتونی یه آهنگ انتخاب کنی و برقصید باهام. 

میتونی حتی لباس عروسی تو بپوشی و عروس بشی دونفره. 

کیک هم بپزی یا بگیری واسه بعد شام خوبه اما بنظر من سنگین میشید سخته واسه مراسمات بعدش. 

میتونی قبل اومدن به خونه و دیدن این سوپرایز ها یه ویس با صدای خودت عاشقانه حرف بزنی و بفرستی واسه شوهرت و بگی کنارش خوشبختی و از صبوریش ممنونی.

میتونی تو اتاق خواب با ریسه یا شمع تزئین کنی و فضای نیمه تاریک رمانتیک تره. 

میتونی اتاق ماساژ آماده کنی و ماساژش بدی ماساژ ج ن س ی. سرچ کنی میبینی تو نت. 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی