2737
2739
عنوان

مامانایی که واکسن هجده ماهگی زدید بیاید😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 180 بازدید | 36 پست
😁عه سلام عزیزم😍 خخخ بزرگ میشن دیگه زود زود 😁😁😁😁 بله عزیزم میتونی استفاده کنی مشکلی نیس ولی با ...

چهار ماهگیش که نصف گذاشتم. یکسالگی 125 رو کامل بزارم ب نظرت؟ چند ساعت یبار؟

اخه یک هفته بعد از واکسن میخوام ببرمش دکتر که چکاپ بنویسه

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
چهار ماهگیش که نصف گذاشتم. یکسالگی 125 رو کامل بزارم ب نظرت؟ چند ساعت یبار؟ اخه یک هفته بعد از واکس ...

من دیگه از یکسالگیش هرموقع مریض شده کامل میذارم یعنی دکترش گفت که کامل بذارم گفت وگرنه تاثیر نداره نصفش بزرگ شده دیگه

البته واکسن یک سالگی نیاز به استا نداره کلا تب نداره دختر من با اینکه حساسه ولی یکسالگی حالش خیلی خوب بود کاملا نرمال بود مثل بقیه واکسنا نیس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دیگه از یکسالگیش هرموقع مریض شده کامل میذارم یعنی دکترش گفت که کامل بذارم گفت وگرنه تاثیر نداره ن ...

همه میگن اتفاقا. خدا کنه تب نکنه .

مرسی عشقم

Prensesini op😙

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
2731
من امروززدم ۲ ساعت اول خوب بودراه میرفت بازی میکردخوابیدپاشدازپادردفقط گریه میکنه وشربت استامینوفن م ...

پسرت چندم ب دنیااومده؟

یه کاسه شراب باشه من باشم و تو،توازلب کاسه نوشی ومن از لب تو