2737
2739
عنوان

در حسرت داد و دعوا بخاطر غیرتم

151 بازدید | 19 پست

الان تاپیک بغلی دیدم شوهرش رژش رو پاک کرده و دعوا کردن، شاید باورتون نشه ولی در حسرت اینکه یبار بگه اینو نپوش، رژت پاک کن، موهاتو بزار توو

چرا دیر اومدی و.... موندم

واقعا نمیدونم غیرت داره یا نه، اصلا حس میکنم دوسم نداره که روم حساس نیس  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه به اون شوری شور 

نه به این بی نمکی 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2728
2738

خدایا به حق قرآن مجیدت یه عده آدم بیافرین که حداقل از یه چیزی راضی باشن

آخه چرا هیشکی از چیزایی که داره راضی نیست هیشکی هااااا

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

من اگه ازدواج کنم درسته باحجابم ولی دوست دارم بگه البته کم ولی خوب قطعا اون لحظه بهش چیزم میگم که بهم گیر بده

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.

ای خدا یکی آزادی میخواد یکی در حسرت زندانی شدن. عزیزم من تو دلم مونده بگن این یه روز مال تو هرکاری میخوایی بکن. قدر شرایطت رو بدون. جوری که دوست داری باش ولی نه خیلی افراطی 

2706