2733
2739
عنوان

سرویس عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 1857 بازدید | 144 پست
انموقع اینقد ارزون بود عقدم خواهر و برادر ها همه النگو کادو دادن با کادو بقیه فامیل هم که پول داده ب ...

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرویسمه پارسال تیرماه خریدم ۱۰ تومن

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2731
من 97 خریدم سرویسم جواهر فقط گردنبند و گوشواره 16 ملیون یه سرویس دیگه خریدم تو ارزونیا 7 تومن انگ ...

عکس از انگشترت داری؟

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
2738

سال ۹۳ جواهر خریدم سرویس کامل ۲۸۰ میلیون

قابلتونم نداره😘 

الان حسودا میگن دروغه حرفتم نتیه😒😒😒😒😒

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
آره منم پاییز ۸۶ گرفتم مال من سد یک میلیون ۵۰ گرم بود ولی ۳ ماه بعد دزد زد خونمون بردش😭

دای چه بد

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
سال ۹۳ جواهر خریدم سرویس کامل ۲۸۰ میلیون قابلتونم نداره😘  الان حسودا میگن دروغه حرفتم نتی ...

میشه عکسشو بدی ؟ 

منم‌میخوام سرویسمو بخرم مدلای مختلف دیدم ولی هیچی به دلم نشسته

ميشه لطفا 
سال ۹۳ جواهر خریدم سرویس کامل ۲۸۰ میلیون قابلتونم نداره😘  الان حسودا میگن دروغه حرفتم نتی ...

😂

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
2706