2737
2734

من قبلا هم كفتم از وقتي ازدواج كردم و محدوديت زماني پيدا كردم مجبور شدم شغلمو عوض كنم و پيش يه دكتر پوست نيمه وقت منشي باشم

...قبل ازمن يه خانومي دوسال اونجا با دستگاه ليزر دكتر كار ميكرد و ليزر موهاي زائد انجام ميداد ...و حقوقش پورسانتي بود و تا جايي كه من ديدم٢تومن ميگرفت براي٤ساعت در روز... 

امااااااا....

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تقريبا ٣ماهي بود دكتر بهش شك كرده بود كه دزدي ميكنه و پولاي ليزر رو بزميدازهرو همشو به دكتر نميده

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
2731
نون کسیو نبر خواهر

ادامشو بخون

با وجود اينكه فهميديم دزدي ميكرده ولي خانوم دكتر خيلي باهاش خوب بود😕😕😕😑😑😑😐😶 عزيزم عزيزم و شوخي و تعريفشون به راه بود منم خيلي حسوديم ميشد

دكتر همش بامن خشن بود و سختگيزي ميكرد بااينكه همش خوب كارمو انجام ميدادم 

هفته قبل از طرف معاونت درمان اومدن براي دختره حكم جلب اوردن كه كارش غير قانونيه و مجوز نداره چون پزشك نيست و بايد خوذشو معرفي كنه به دادگاه

2738
ادامشو بخون  با وجود اينكه فهميديم دزدي ميكرده ولي خانوم دكتر خيلي باهاش خوب بود😕😕😕😑😑😑😐 ...

عزیزم جایی جدید استخدام بشی  نباید انتظار داشته باشی مثل قدیمیا صمیمی باهات برخورد بشه زمان میبره

شاید دکتر از مهارت کار اون خانم راضی بوده که نگهش داشته و ترسیده تا کادر جدید بیاره و اذکار حرفه ای بشه مشتری هاش بپرن

فکر کنم جای همکارتو گرفتی...

چقدر طولش میدی داستان درام برتر که نیست همه منتظر بقیش بمونن..

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
چجور جای همکارت رو بگیری؟  دنبال روش های نون بری هستی؟؟؟

خير بخون عزيزم

وقتي حكم اومد و خودش ديكه نيومد

2706