2737
2739
نگران نباش شدنیه ولی باید از خیلی چیزا بزنی

٢ روز در هفته ميتونم برم دانشگاه با برنامه ريزيي كه كردم ولي خيللللي خيللللي خسته ميشم

دنبال يه راه ديگم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

کار شوهرم.خونه مامانم.نی نی

میشه برای نی نی دار شدن منم ی صلوات بفرستین؟؟؟هر کی فرستاد بگه من براش دوتا بفرستم😘😘😘ساعت زندگیتو روی آدمای بی ارزش کوک نکن...یا عقب میمونی یا خواب میمونی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما تو این دو هفته باید تخلیه کنیم  کی میشه حونه بخریم راحت بشیم😢😢😢😢😢

ما پس فردا😭😭😭

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2731
بزار برای بعد .هنوز وقت داری برای بچه 

دوست دارم سه تا بچه داشته باشم

اگه بمونه برا بعد هم فاصله سنی بچه ها از هم زیاد میشه و هم سن خودم میره بالا..

کلا دغدغه هام زیاده

ائلونممیش دن قاباخ حتما خانیمیزین اوزون صابینینان بیر یوون  منیم اؤزومون سندرم اَت آجیلیغ بیقرار واردی دیلیمده  آنامین بویوح معجزه‌سی خمیر پیتزا سیز پیتزا جورلماخدی  آنامین معجزهسی بویودیکی دییر من هشواخ کیشین یانندا یاتمازدیم اوزوده 10دنه اوشاخ دوغموشدی  بیر پارا قین آنالاردا واردیلارائله گلین لرینه جیجیح(حسادت) ائلیلر ائلبیر اؤزلری گئدجادیلار اوغلانلارینا  

۲۵،خونه،کار،ماشین.کاش همه دغدغه ها مادی باشه هیچی سلامتی نمیشه

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
2738
همونجوری که من هر روز کلاس میرفتم صبح تا ظهر،یه بچه هم داشتم،باردار هم بودم،پایان نامه هم مینوشتم و ...

😐😐😐😐

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
٢ روز در هفته ميتونم برم دانشگاه با برنامه ريزيي كه كردم ولي خيللللي خيللللي خسته ميشم دنبال يه راه ...

من ۵ روز هفته میرفتم سرکار. پنجشنبه و جمعه هم ۵ صبح بیدار میشدم میرفتم دانشگاه. واسه یه تعطیلی رسمی پرپر میزدم!

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
همونجوری که من هر روز کلاس میرفتم صبح تا ظهر،یه بچه هم داشتم،باردار هم بودم،پایان نامه هم مینوشتم و ...

اوووف ايوول به پشتكارت بابااا

خب ببين من از ٦ صبح ميرم اداره ٤.٥عصر ميام خونه و بعدشم كاراي خونه

با رئيس بخش هم صحبت كردم ٢روز در هفته ميتونم زودتر برم و كلاسامم براي عصر بردارم 

تا ٨دانشگاه باشم باز بيام خونه كاراي خونه كنم صبحم باز ٦ بيدار شم برم سركار

خدايي جوني به بدن ميمونه؟نههه والا

احوالي به ادم ميمونه؟نه بِلاا😂😂😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ما پس فردا😭😭😭

عزیزم بیا بغلم

لوازمتو جمع کردی؟!

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706