2733
2739
سلام بچه ها ممنونم که جواب دادین.ولی نیروانا یعنی واقعا مال پر مویی هستش؟ولی فکر نمی کنمااااا.... بدشم من تا حالا بچه رو اونجا حس نکردم که بگم مال بچست. پس مال چیه اخه......وااااای جدیدا می سوزه....سوزششم بیشتر اذیت می کنه.باید حتما یه سر برم دکتر.نگران شدم.
من هدیه نازمو از امام حسین گرفتم....خدایا شکرت...( شاهزاده مامان و بابا 22 تیر زمینی شد)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم نگران نباش دقیقا ماله منم همون جا زیره سینه و قفسه سینه طرفه راست جوری تیر میکشید که به پشتمم میزد.از درد به گریه میوفتادم.دکتر رفتم گفت ماله معدست گفتم اینجا که معده نیست !گفت ماله معدست.رانیتیدین با یه شربت داد خیلی بهتر شد الان دیگه گاهی اوقات تیر میکشه اونم یه جوری که میتونم تحمل کنم.ماله شما هم معدته
Dokhtaram asheghetaaaaaaaaaaaaaaaaam
رها جون ولی من حس نمی کنم معده باشه.اخه گوشتش درد می کنه.می سوزه...بیشتر وقتی می شینم..دراز می کشم بهتر می شه...
من هدیه نازمو از امام حسین گرفتم....خدایا شکرت...( شاهزاده مامان و بابا 22 تیر زمینی شد)
2738
خواهر منم 4 ماهشه همینطوره همش میترسه میگه نکنه ضربه خورده من متوجه نشدم الان داره دردش خودش نشون میده دایم با روغن ماساژ میده از درد خواب نداره نگران بودیم نمیشه هم عکس بندازه حالا شما اینو گفتید خیالم راحت شد

من هفته ۳۵ هستم 

درد زیر دنده ی راستم دارم طوری که اشکم درومدهه احساس میکنم شکمم داره فشار میاره به دنده هام یا جفت خیلی اومده بالا وقتی نشستم و راه میرم خوبه وقتی میخوابم نفسمو میبره جابجا نمیتونم بشم از یه طرفم درد کشاله ی ران دارم که نمیتونم راه برم واقعا ارزوی مرگ دارم میکنم دیگه

من هفته ۳۵ هستم  درد زیر دنده ی راستم دارم طوری که اشکم درومدهه احساس میکنم شکمم داره فشار میا ...

مامان آقا بنیامین، من هفته 27 ام و درد. لگن و زیر شکم دارم به دکترم که گفتم گفت بچه پایینه و احتمال زایمان زودرس داری، اما دردبالای شکم سمت راست هم دارم که مثل درد رایمان میگیره ول میکنه به اصطلاح تیر میکشه یادم رفت به دکترم بگم اما مطمینم مربوط به پرمویی بچه نیست چون بچه من سرش پایینه و من اصلا بچه را اونجا حس نمیکنم. از معدمم فکر نکنم باشه چون آگه بود چرا وقتی میشینم بدتر میشه تازه پوستشم حساس شده حتی دستم نمیتونم روش بکشم

2706