2733
2734
عنوان

بیاید ببینید خوب گفتم؟

141 بازدید | 13 پست

دوستم با ی اقایی نامزد بود سر مشکلاتی ک دوستم پیش اورد نامزدیشون بهم خورد بدشم ک هرچی اون خانم اصرار کرد نامزدش برنگشت  البته این ب من ربطی ندارها خود دوستم میگف 

این دوستیم ک میگم دوست نزدیکم نیس چون تو شهرمون دبیرستان خیلی کمه اکثرا همه دخترا ی رابطه ریزی باهم دارن ک  رابطه منم با اون خانم کم بود  حالا بعد ب هم خوردن نامزدیش ک 3 سال میگذره نامزدش ازم خاستگاری کرد و امشب جواب قطعی رو بهشون میدیم تاپیک زدم گفتم همه گفتن ب دوستت بگو حتما بذا ا خودت بشنوه میخاستم این کارو کنم مامانم گفت چون دوستت برای برگشتن اون اقا اصرار کرده الان چیزی بگی فک میکنه خاستی اذیتش کنی  گف شاید دیگ نمیخاد در مورد اون اقا بشنوه و اون موضوع واسش تموم شدس مامانم گفتش هیچ کاری نکن 

ب نظرتون بگم بهش  یا ب حرف مامانم گوش کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

سه تا سوال دارم 

دلیل جداییشون چی بوده؟

چطوری تونستی قبول کنی وقتی با دوستت بوده؟

چطور اینقدر وقیحی که میخوای بازم با دوستت رابطت رو ادامه بدی در حالی که با نامزدش داری ازدواج میکنی!!!

کلا دوستت رو فراموش کن و قطع کن رابطت رو چون ممکنه هم اون ناراحت بشه هم چون دوستت هست راه ورود به زندگیت رو پیدا کنه و کینه ای که ننکنه ازت بگیره رو روت خالی کنه 

الان وقیح بودن من رو از کجا فهمیدی؟؟؟؟؟با من ارتباط داری؟؟؟؟از نزدیک منو دیدی؟؟؟؟ تاپیکمو کامل خوندی؟

اول این ک دلیل جداییشون ب گفته خود خانم رفتار ازادانه دوستم مسافرتای بی خبرش دوستی و قرار با دوستای اجتماعیش ک اقا هستن بدون رضایت نامزدش و دعوت کردن اونا ب خونه بود ..

گفتم ک این دوستی و رابطه ما ب خاطر کوچیک بودش شهرمونه چون فقط دوتا دبیرستان داره و یک هنرستان  بخاطر همین بیشتر دخترا باهم ارتباط دارن و رابطه منم با این خانمم در حد همین هم مدرسه ای بودن بود ن حتی هم رشته ...با کسی جز منم بخواد ازدواج کنه ی جوری ب اون خانم ارتباط پیدا میکنه 

من حرفی از ادامه ارتباط با اون خانم زدم ؟؟؟؟؟کجای تاپیکم چنین چززی گفتم ؟؟؟؟؟؟ فقط وقتی خاستگاری رو اینجا مطرح کردم بضیا گفتن چون نامزدشو میشناسی بهش بگو 

کاش خدا قبل دست و پا ب بضیا شعور و چشم بینا و عقل میداد ک متن رو بخونن تجزیه تحلیل کنن و در کمال ادب نظرشونو بگن