2737
2739
عنوان

راضی کردن شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1591 بازدید | 59 پست
اخه مگه دخترانه هست؟

شوهر من كه همونم قبول نكرد گفت پس همكارات چي؟ حتما بينشون مرد هم هست🤦🏻‍♀️

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
مگه تو همکارای خودش زن نیست؟

نه😂😂 

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
اگه شوهرم بابام بود نمیزاشت برم دانشگاه بابام خیلی کمکم کرد تا من به جایی برسم البته همه رو دولتی خو ...

خدای من خیلی ناراحت شدم عزیزم آفرین به پشتکارت توحتمامیتونی یجوری قانعش کنی وقتی اینهمه سختی روپشت سرگذاشتی وموفق شدی اینوهم حتمامیتونی یجوری درستش کنی ناامیدنباش به همه ی تلاشهایی که کردی فکرکن تومیتونی گلی❤💪

میگه به تو اعتماد دارم ولی به جامعه نه

اولش گیر میده . شرط چادر و کمترل رفت و امد و همراهی رو قبول کنید . و صبوری اگه داشته باشید بعد یه مدت احتمال خوب شدنش هست. 

میخواین حق التدریس برین یا از طریق فراخوان جذب هیات علمی؟ 

شرکت فرش. چرا ولی مردا بعد ازدواج تغییر میکنن

باید صداشونو ضبط کنی

منم به شوهرم تو خواستگاری گفتم نمیام شهر شما زندگی کنم بریم شهریتان نزدیک که محل کار جفتمون هم هست گفت باشه 

بعد زد زیرش 

الان هم تو شهر خودشون که خیلی کوچیکه خونه داریم

اولش گیر میده . شرط چادر و کمترل رفت و امد و همراهی رو قبول کنید . و صبوری اگه داشته باشید بعد یه مد ...

هیات علمی که دوست دارم حق التدریسی تو دانشگاه رو هم نمیزاره 

عجب شوهری داری

اگه زن خونه نشین میخواست می رفت یه زیر دیپلم می گرفت یعنی یه مرد نمی دونه کسی که دکتری داره قطعا میخواد سرکار بربره و خونه نشین نیست .

بعدم مرد و پسر همه جا هست لولو خورخوره که نیست .

من جای تو بودم یک سر سوزن از حرفم پایین نمیومدم. 

خیلی رو میخواد به زنت که دکترا داره بگی سرکار نرو فقط بشین خونه بشور و بساب

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
2706