2733
2739

من چندبار سرچ کردم دیدم نی نی سایت زیاد بحث شده برای خاصیت دندان درد ولی چون این سایت معمولا خانم ها باردار هستند نگران شدم لطفا برای استفاده هر چیزی در زمان بارداری اول از متخصص بپرسید  

لطفا به این لینک سربزنید لینک 
سلام شما میدونید روغن حنظل در بارداری اگه هم تو گوش ریخته بشه باعث سقط میشه؟ 

اصلا مگه روغن حنظل میخورن ولی پرس و جو میکنم میگم اگر الان دندونت درد میکنه یه چایی خیلی پرنگ داخ فنجان دم کن کیسه ای باشه بهتره یدونه بذار داخل فنجان همه رنگ و طعمش دربیاد در آوردنی هم فشار بده قشنگ عصاره اش دربیاد بعد یه قاشق چای خوری نمک بریز هم بزن کامل حل شد بریز داخل دهانت همون سمت که درد میکنه یه لحظه اولش یه شوک درد شدید ولی بعدش انگار دندون دردی وجود نداشته مراقب باش اصلا نخوری ۱دقیقه نگهدار بعد بریز بیرون ببین چی در میاد 😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم ازت از د د دارم میمیرم از شانسم تو حاملگی لبه دندونم پرید و چون زیرش پوسیده بوده دره زیادی شروع شده دردش به مغز سرم و گوشم داره  میزنه چایی رو انجام میدم لطف کردی جوابمو دادین  سوالم اینه روغن حنضل رو کسبی بوده  استفاده کرده باشه و مشکلی واسش پیش اومده باشه مخصوصا باردار هم باشه

2731
سلام شما میدونید روغن حنظل در بارداری اگه هم تو گوش ریخته بشه باعث سقط میشه؟ 

https://niniban.com/fa/news/154713/طب-سنتی-در-بارداری-بسیار-کارامد-است

میخواستم همون تیکه مربوطه رو بذارم ولی دیدم مطالب خیلی جالبی داره شاید خوشت بیاد درمورد همه مشکلاتی که در زمان بارداری شاید پیش بیاد توضیح خیلی دقیق دادن

https://niniban.com/fa/news/154713/طب-سنتی-در-بارداری-بسیار-کارامد-است میخواستم همون تیکه مربوطه رو ...

عزیزم ممنونم از محبتت من این صفحه رو  با دو مرورگر سرچ زدم صفحه هاش رو باز نمیکنه  بدلیل مسایل امنیتی میشه محبت کنید روغن حنظل رو برام بفرستین من با گوشی تو نت هستم ببخشید زحمتتون میشه

عزیزم ممنونم از محبتت من این صفحه رو  با دو مرورگر سرچ زدم صفحه هاش رو باز نمیکنه  ب ...

گلم اون سایت نی نی بان بود اونجا نوشته داخل گوش ریختنش ضرر نداره تازه خودش هم پیشنهاد داده که درد داشتین استفاده کنید و میتونی از میخک هم استفاده کنی 

یدونه گل میخک بذار داخل آب یکمی که نرم شد بذار روی همون دندون که درد میکنه نگهدار هروقت دردش قطع شد بردار  

درضمن هر وقت هرجای بددرد داشتی این نقطه فشار بده درجا قطع میشه فقط توجه کن روی دست راست

[QUOTE=100098052]گلم اون سایت نی نی بان بود اونجا نوشته داخل گوش ریختنش ضرر نداره تازه خودش هم 

عزیزم ممنونم ازت ان شاالله هر چی از خدا میخای بهت  بده همش استرس داشتم پس تو حاملگی تو گوش ریختن حنظل اشکال نداره درسته دوست عزیزم ؟

2738
[QUOTE=100098052]گلم اون سایت نی نی بان بود اونجا نوشته داخل گوش ریختنش ضرر نداره تازه خودش هم  ...

بله گلم داخل گوش اشکالی نداره خوردنش که بخاطر قاطی شدن با آنزیم های بدن قاعده آور میشه اتفاقا سوالت به خودمن هم خیلی کمک کرد من نمیدونستم که حنظله قابل خوردن هم هست 

حالا خنده دار این که میخوندم برای دیابت هم خوبه خوب برای دیابت باید بخوری که قند خون بیاد پایین میگفتم عجب کجا بمالی قند خون میاد پایین........... همونجا 😅😅😌😌😬😬

خیلی ماهی عزیزم دعات میکنم فدای مهربونیت ان شاالله  حاجت روا  بشین گلم

ممنون عزیزم حالا دردت برطرف شد

حالا یه درد موزی که روی مفصل لگنی که در دوران بارداری  پیش میاد که معمولا خواب شب از خانمها میگیره درمان خیلی جالبی داره یه دونه بالشت بغل کنی که حتی جلوگیری میکنه از بد چرخیدن من که باردار نیستم ولی درست کردم برای خودم انقد راحت شدم 

ممنون عزیزم حالا دردت برطرف شد حالا یه درد موزی که روی مفصل لگنی که در دوران بارداری  پیش م ...

اره عزیزم  خداروشکر روغنو سه مرتبه ریختم الحمدالله بهترم یعنی باورت نمیشه از درد تب داشتم همش مغز سرم داشت منفجر میشد هیچ وقت اینقدر درد نداشتم گوشم  دندونام فکم  سرم تب همشو داشتم باهم

تو هم خیالمو راحت کردی دیگه استرس ندارم اجرت با خدا

اره عزیزم  خداروشکر روغنو سه مرتبه ریختم الحمدالله بهترم یعنی باورت نمیشه از درد تب داشتم همش م ...

روغن حنظل یه معجزه دارویی توی طب اسلامیه

اصلا‌طب‌اسلامی‌همه داروهاش معجزه است

از روغن حنظل و داروی امام کاظم بگسر تا قرص خونش

اگه روغن حنظل رو رو دندون سوراخ بریزی چند هفته بعد در کنترش داروی استخوان ساز و سویق سنجد‌بخوری دندونت پر میشه

اره عزیزم  خداروشکر روغنو سه مرتبه ریختم الحمدالله بهترم یعنی باورت نمیشه از درد تب داشتم همش م ...

سلام عزیزم. شما روغن حنظل استفاده کردین مشکلی پیش نیومد؟چند شبه از درد دندون و گوش خواب ندارم. 😭

میشه برای حاجت دل من یه صلوات بفرستین منم به آرزوم برسم😢.
2706