2737
2734
عنوان

واقعا اینجور مردها هم پیدا میشن ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2333 بازدید | 109 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اما این زن فرشته صفت کاری باهام کرد که تا عمر دارم مدیونشم تا عمر دارم جواب خوبیهاشو نمیتونم بدم ؛ م ...

وااای خدا با این همه برگه برنده من موندم کجا زنش فرشته بوده والا مرگ میخاسته دیگه که بخاد طلاق بگیره 

استارتر بهش میگفتی فعلا اون گوشاتو گرفته 

لطفا برام یه صلوات بفرستین تا تو دلیم یه دختر سالم 
2728

الان ماهایی که حقوقمون بیشتر از شوهرمونه از اول زندگی هم دو دستی تقدیمش کردیم کوفتم به ناممون نیست بار زیادی از مسئولیت زندگی رو دوشمونه اسممون که صد در صد فداکاذ نمیشه اما اسگول چرا  

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
2738
زن کجاش فرشته صفته بیشتر شیطان صفته😂😂😂😂

خب دیگه جلو مرد غریبه نمیتونست تعریف زنشو کنه لا جزئیات

برادرشوهر منم همه زندگیش به نام زنشه و همیشه تعریفشو میکنه. یه بار علتشو پرسیدم گفت اگر کس دیگه ای جای ایشون بود من معلوم نبود سر از کدوم زندان درمیاوردم!

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

ولی سوای اینحرفا به نظر من مرد باید قدرشناس زنش باشه خانومی که خونه داره و مسئولیت بچه داره بخدا کم کاری نمی کنه خیلی سخته دست تنها دوتا بچه رو ساپورت کنی

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 

ببین همیشه همینجوره...منم شوهرم ک اومد خواستگاریم بابام بهش گفت اول باید خونه بزنی ب نامش...ی آپارتمان زد ب نامم بعد بهش گفت سند هر چی داری و نداری میای میزاری پیش من...بازم همسرم قبول کرد...مهریمم بالاس...ک اونم باز قبول کرد...الان شوهرم مردیه ک از گل نازکتر بهم نمیگه...زندگیمون زبان زد همه س....بعد من چون از اون دخترام ک خیلی ب خودم میرسم همه فک میکردن داریم ازش سو استفاده میکنیم...در صورتی ک تمام این کارا واسه زندگیم بود....فک کن من دو سه هفته پیش دماغمو عمل کردم...و ی هفته خونه مامانم بودم...شوهرم تو این ی هفته همش التماس میکرد بیا خونه..تو این ی هفته پلک رو هم نزاشته بود...انقد ک بهم وابسته س

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا
2706