2737
2734
عنوان

واقعا اینجور مردها هم پیدا میشن ؟؟؟

2333 بازدید | 109 پست

چند وقت پیش رفته بودم تهران خرید واسه دخترم ؛ برگشتنه یه  سمند سفید نو سوار شدم من و دخترم عقب نشستیم؛ بقییه مسافراش آقا بودن ؛

راننده یه مرد میانسال و جای برادری خوش تیپ بود که وقتی ازش خواستم واسه دخترم کمی تخفیف بده خیلی خشک و جدی گفت نمیشه ؛ منم چاره ای نداشتم قبول کردم و نشستم و حرکت کردیم

کمی که گذشت راننده انگار یه آشناییتی با آقای مسافری که جلو نشسته بود داشت چون شروع کردن از هر دری حرف زدن

مسافره از راننده کار و بارشو پرسید و اونم شروع کرد که چقدر لوازم یدکی ماشین گروون شده و دیگه مسافر کشی نمی ارزه و از این حرفا

بعدش شروع کرد از خودش و زندگیش گفتن که با وجود همه گرونیها از زندگیش خیلی راضیه چون خدا به جای زن یه فرشته نصیبش کرده

میگفت تا ساعت دو بعداز ظهر تو اداره کار میکنه دو به بعد بدون اینکه وقت داشته باشه که بره خونه ناهار بخوره میره مسافر کشی ؛ میگفت ناهار یه چیزی که فقط ضعف دلمو بگیره میخورم بعد گاهی تا ساعت یک و دو نصف شب مسافر کشی ام ؛ ولی سعی میکنم تا ده یازده خودمو برسونم خونه تا هنوز جایی بازه با خانمم بریم خرید واسه خونه ؛ میگفت یه ربع مونده برسم خونه بهش زنگ میزنم که بچه ها رو هم حاضر کنه ببریم بیرون یه دوری با هم بزنیم و خریدی کنیم

میگفت با اینکه اون موقع معمولا از خستگی رمق ندارم ولی با دیدن زن و بچه ام تمام خستگیم از تنم بیرون میره و هیچ وقت خستگی و ناراحتیمو با خودم تو خونه نمیبرم

چون همش دلم پیش خانممه که دست تنها صبح تا شب با دو تا بچه تو خونه سر و کله میزنه

اره

هنوز انسانیت نمرده که

ادم خوبم هست

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله عزیزم. مرد خوب  زیاده. فقط اونایی که زندگی خوب دارن جار نمیزنن. 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738

میگفت من تا عمر دارم مدیون خانمم هستم هر چی دارم به بوده اون دارم و اگه اون نبود من هیچی نبودم

اون بزرگترین لطف زندگیو به من کرده و من تا عمر دارم شرمندشم

اینجا بود که مسافره کناریش پرسید مگه خانمتون چکار کرده

و راننده آهی کشید و جواب داد راستش من اوایل زندگی خیلی خام و بی تجربه بودم سر چیزهای بی ارزش دعوامون میشد و سرش داد میزدم ؛ مادرمم مقصر بود و همش میگفت تو خونه باید زن از حرف مردش حساب ببره و از این حرفهای قدیمی و خاله زنکی

یه بار سر همین چیزا زنم قهر کرد و رفت خونه باباش و گوشیشو هم جواب نمیداد فقط بهم پیام داد که تو دادگاه همو میبینیم

با این حرفش زندگیم انگار به آخر رسید چون هر چی داشتم و نداشتم از خونه و حتی ماشین و همه چیزو از اول زندگی به نامش کرده بودم و اگه ازم جدا میشد غیر از اینکه دیگه زندگیمو از دست میدادم فقط خودم میموندم و یه دنیا وام و بدهی

خلاصه دلمو زدم به دریا و یه جعبه شیرینی و یه دسته گل گرفتم رفتم خونشون گفتم هر چی میشه بشه ؛ پرتم میکنن بیرون هم بزار پرتم کنن دیگه طاقت ندارم ببینم زندگیم رو هواست

میگفت رفتم خونشون و پدر زنم واقعا یه مرده به تمام معناست بهم گفت اصلا فکر میکنیم تازه تو اومدی خواستگاری دخترم چند تا شرط داره تا بهت بله بگه

شوهرمنم اینجوریه.

۸ صب میره ۱ شب میرسه. .مسافرکش نیستا

اما روزای تعطیل همش بیرونیم. تا بتونه جمع و حور میکنه میریم‌مسافرت. نشده ی مناسبتو یادش بره.

خداحفظشون کنه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

اخی چه مرد  خوبی شوهرم منم تقریبا اینجوریه دورش،بگردم وقتی میاد خونه ماهارو میبینه خستگی از تنش بیرون میره 

زندگی شما با شانس بهتر نمیشود 😊بلکه با تغیر بهبود می یابد 😍😍                                                                                  
2706