2737
2739
عنوان

دستور اکبرجوجه که پرسیدین

254 بازدید | 11 پست

نتونستم همه رو تگ کنم. دوباره اینجا میذارمش. 

بچه‌ها مرغ رو اینطوری پختم:

اول با سیر و زعفران و آب و ادویه (عصاره مرغ الیت) گذاشتم کامل بپزه، وقتی پخت توی کره سرخش کردم. البته یک قاشق شربت‌خوری عسل هم ریختم، هم مزه رو خوب میکنه هم پوست مرغ رو این شکلی که میبینین میکنه. 

سسش هم رب انار+گردو+عسل گذاشتم یه جوش بخوره.

عکسشم میذارم دوباره. 

اما من جور دیگه درست میکنم 

نصف جوجه ۲۱ روزه روز با پوست نمک میرنم یه شب بمونه بعد تو کره و رعفرون به مدت ۲،۳ ساعت سرخ میکنم 

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اما من جور دیگه درست میکنم  نصف جوجه ۲۱ روزه روز با پوست نمک میرنم یه شب بمونه بعد تو کره و رع ...

شما درست درستش میکنین. مال من اصولی نبود چون یهویی تصمیم گرفتیم اکبر بخوریم. :))

2728
اما من جور دیگه درست میکنم  نصف جوجه ۲۱ روزه روز با پوست نمک میرنم یه شب بمونه بعد تو کره و رع ...

اينجوري درست ميكني خوشمزه تر ميشه

ﺗﻪ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﺁﻥ ﺻﻨﺪﻟﯽ ﺁﺧﺮ .... ﮐﻨﺎﺭ ﺷﯿﺸﻪ ... ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺟﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺁﻧﮑﻪ ﻣﭽﺎﻟﻪ ﺷﻮﯼ ﺩﺭ ﺧﻮﺩﺕ !!! ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺑﻐﻞ ﮐﻨﯽ ... ﺳﺮﺕ ﺭﺍ ﺑﭽﺴﺒﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺷﯿﺸﻪ ﻭ ﺯﻝ ﺑﺰﻧﯽ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺟﺎﯼ ﺩﻭﺭ ....... ﻭ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯽ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ !! ﺑﻪ ﭼﯿﺰﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ ﻭ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺭﯼ ...! ﺑﻪ ﺩﻟﺨﻮﺭﯼ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺑﻪ ﺩﻟﺨﻮﺷﯽ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺑﻪ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺕ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻭ ﻫﺴﺘﻨﺪ ... ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯽ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﺍتت ﻭ ﮔﺎﻫﯽ ﭼﺸﻤﻬﺎﯾﺖ ﺧﯿﺲ ﺷﻮﺩ، ﺍﺯﺣﻀﻮﺭ ﭘﺮ ﺭﻧﮓ ؛ ﯾﮏ ﺧﯿﺎﻝ .... ﯾﮏ ﺁﺭﺯﻭ .... ﯾﮏ ﺧﺎﻃﺮﻩ ..... ﯾﮏ ﺩﻭﺳﺖ ... ﻭ ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺮﻭﺩ ﻣﻘﺼﺪﺕ ﮐﺠﺎﺳﺖ !! ؟؟ ﺍﺻﻼ ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺮﻭﺩ ﻣﻘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﯼ !! ﻭ ﺩﻟﺖ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﮐﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﮤ ﻫﻤﯿﻦ ﮔﻮﺷﻪ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﮐﻮﭼﮏ ﺷﻮﺩ ... ﺩﻧﺞ ﻭ ﺗﻨﻬﺎ ... ﻭ ﺁﻩ ﺑﮑﺸﯽ ﺍﺯ ﯾﺎﺩﺁﻭﺭﯼِ ﺣﻤﺎﻗﺖ ﻫﺎﻳﺖ ، ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺣﺮﻑ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﯿﺰﺩﯼ ... ﮐﺎﺭﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﯿﮑﺮﺩﯼ ... ﺷﯿﺸﻪ ﺑﺨﺎﺭ ﺑﮕﯿﺮﺩ ﻭ ﺑﺎ ﺍﻧﮕﺸﺖ ﺑﻨﻮﯾﺴﯽ : " ﺍﻯ ﻛﺎﺵ "
شما درست درستش میکنین. مال من اصولی نبود چون یهویی تصمیم گرفتیم اکبر بخوریم. :))

نوس جونت عزیزم خیلی خوشگل و ناناز شده مال شمام 😘

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤
اينجوري درست ميكني خوشمزه تر ميشه

اره مث بازاری میشه

2738

دو سه ساعت تو روغن نمیسوزه ؟
کامل میپزه ؟
باید تو روغن غرق شه؟ خیلی روغن میبره که
در بذارم؟
خیلی سوال پرسیدم میدونم

دو سه ساعت تو روغن نمیسوزه ؟ کامل میپزه ؟ باید تو روغن غرق شه؟ خیلی روغن میبره که در بذارم؟ خیلی سوا ...

نه باید شعله کم باشه درشم بذاری  خودش اب میندازه و تو ابش میپزه وایه همین نمیسوزه 

نه فقط تا نصفشو روغن بگیره کافیه 😍