2733
2734
37میلیون ابدو لیپو تزریق ب باسن. دکتر ناصر محمد خانی راضی بودم الان مشکلم ماشاژه. کسی هست بهم اطلاعا ...

چقدر گرون گرفته دکتر مبین گنجی ۸-۱۱میگیره حالا تزریق باس ن و ابدو هم هشت تومن بگو نهایتش هجده و بیست چخبرع ۳۷ تومن😱😱😱

فکر کردن کار سختیست !! برای همین اکثریت مردم «قضاوت»میکنند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیش دکترت برو خوب .یا جایی برو که دکترت تاییدش کرده که بعدا مشکل ساز نشه . ولی کلا اگه دلشو داری بهت ...

اخه امروز ک نمیتونم دوش بگیرم. وای دارم از استرسش میمیرم

چقدر گرون گرفته دکتر مبین گنجی ۸-۱۱میگیره حالا تزریق باس ن و ابدو هم هشت تومن بگو نهایتش هجده و بیست ...

میدونم قیمتای جای دیگه ارزونتره ولی اصرار داشتم پیش خودش برم

2731
با ۳۷ تومن عمل بای پس میکردی دیگه  مگر چن ناحیه باشه

بای پس دوس نداشتم. نمیخواستم پوست مخصوصا صورتم بیوفته و بد شده. اصلا پشیمون نیستم نه از انتخاب روش جراجی و نه انتخاب دکتر

اخه امروز ک نمیتونم دوش بگیرم. وای دارم از استرسش میمیرم

نگران نباش از من که کولی تر و ترسو تر نیستی  برو پیش دکترت یا تلفنی بپرس ازش

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...
ینی خیلی تو سایز بعد ادم تاثیر داره؟

چی ماساژ؟ ماساژ حتمیه چون ابی که جمع میشه زیر پوست حتما باید تخلیه بشه بمونه خطرناکه ولی تو سایز فکر نمیکنم تاثیری داشته باشه 

2738
😫😫😥😥😥😱😱😱😱😱😱وای چ کااری کردما

نه بابا نترس مهم نتیجه اشه که عالیه من سه ساله انجام دادم هنوز شکمم تخته و صاف . یه کوچولو اذیت میشی اونم گفتم بهت خودت یواش یواش تخلیه اش کن . یه ذره چندش هست ولی می ارزه

37میلیون ابدو لیپو تزریق ب باسن. دکتر ناصر محمد خانی راضی بودم الان مشکلم ماشاژه. کسی هست بهم اطلاعا ...

واقعا, من مبخواستم برا لیمو شکم و پهلو و پشت برم مرکز جراحی الماس هزینه رو پرسیدم گفت ۱۰ میلیون,بعنی مرکزه خوبی نیست? نرم

2706