2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اره لامصب درد داره خیلی. شما ماساژ دادین؟ درد داشت؟ ماساژای جون دار میدادین؟ تاثیریم داشت؟

من یبار پرستار اومد خونه اصلا بهم توجه نکرد یه روز بعد عمل هر چی جیغ زدم کار خودشو کرد . ولی بعدش پیش دکترم رفتم بی حسی زد و خیلی راحت تخلیه شد از اونجایی که خیلی کولی هستم دکتر گفت خودت تو حمام یواش ماسا‌ژ بده که همین کارو کردم بهتر از اون پرستار جلاد بود  

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...

من پشت کتفم رو زدم خود دکتره سه روز بعد ماساژ داد خون مرده امد بیرون از زخمم

خیلی درد داشت خودم ندادم بخادر دردش

فکر کردن کار سختیست !! برای همین اکثریت مردم «قضاوت»میکنند...
2714
من یبار پرستار اومد خونه اصلا بهم توجه نکرد یه روز بعد عمل هر چی جیغ زدم کار خودشو کرد . ولی بعدش پی ...

چ بی حسی ای زد برات من دیروز عمل شدم باید ماساژ بدم خواهرم خواست انجام بده نذاشتم چشام سیاهی رفت.

چ بی حسی ای زد برات من دیروز عمل شدم باید ماساژ بدم خواهرم خواست انجام بده نذاشتم چشام سیاهی رفت.

سوزنش خیلی ظریف بود مثل اینا که انسولین میزنن ولی خود بی حسیش نمیدونم .حواست باشه اگه منافذش بسته بشه کارت دراومده به هر حالی شده نذار بسته شه دفعه اولم که گن رو باز میکنی دور از جونت مرگو میبینی حتما یه لیوان شربت دم دستت باشه و یه نفر کنارت چون افتضاح فشارت میافته .

من پشت کتفم رو زدم خود دکتره سه روز بعد ماساژ داد خون مرده امد بیرون از زخمم

خیلی درد داشت خودم ندادم بخادر دردش

فکر کردن کار سختیست !! برای همین اکثریت مردم «قضاوت»میکنند...
سوزنش خیلی ظریف بود مثل اینا که انسولین میزنن ولی خود بی حسیش نمیدونم .حواست باشه اگه منافذش بسته بش ...

ب نظرت برم بیرون یکی ماساژ بده برام اگه بیرون باشه بی حسی میزنن برام؟

ب نظرت برم بیرون یکی ماساژ بده برام اگه بیرون باشه بی حسی میزنن برام؟

پیش دکترت برو خوب .یا جایی برو که دکترت تاییدش کرده که بعدا مشکل ساز نشه . ولی کلا اگه دلشو داری بهترین گزینه اینه که خودت تو حمام که نرم میشه انجام بدی .

2706