2737
2734
عنوان

دارم میمیرم وای دخترم چی میشه

567 بازدید | 34 پست

من و دخترم آنفلانزا شدید گرفتیم تمام تنم درد‌ میکنه ابریزش بینی و گلوم چرکی چرکی دخترم اول گرفت الان اون یکم بهتره دکترم رفتیم یه پینیسیلین ۱۲۰۰ برام زد ولی خوب نشدم که نشدم از صبح لرز دلرم عین یه تیکه گوشت افتادم گوشه خونه دخترمم ۱۵ ماهشه هی بیقراری میکنه فقط کشون کشون میرم شیر درست میکنم میدم بهش شوهرم محل کارش شهر دیگه اس تا بیاد میشه ۸یا ۹ به مامانمم نگفتم چون اون خیلی بد مریضه بیاد بگیره داغون میشه چی کار کنم سردمه ۱۰ تا پتو رومه کولرم خاموشه جز تاپیک زدن هیچ فکری به ذهنم نرسید دخترمم الان خوابه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه دوش بگیر سبک میشی

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
2738

منم گرفتم خیلی بد بود چند روز کلا درازکش افتاده بودم اخرم ی امپول دگزا زدم با قرص کو اموکسی کلاو 625 

خداروشکر بهتر شدم

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 
2706