2733
2739

با لیزر انجام دادید یا جراحی باز؟

اگر فقط منو شوهرم باشیم مشکلی نیست ؟ منظورم اینه کسی نباشه برا کمک و پخت پز و... خودم میتونم کارامو بکنم؟ 

اگر عمل رو پیشنهاد نمکینید راهی برای بهبود سراغ دارین 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پماد و شیاف هموروئید استفاده کردی؟ الان چطوریه؟ خونریزی داری؟ گوشت اضافه؟ سوزش و خارش؟ 

از آنجا که یبوست داشتم یه قطره خون اومد

ولی نه درد دارم نه سوزش و...

نگران خونریزیم میگم نکنه بند نیاد مجبور به عمل شم

گوشت اضافه هم در حد عدس

عزیزم من دیشب خیلی ناحیه مقعدم‌تیر میکشید از درد جیغ میزدم ممکنه منم داشته باشم؟

یبوست داشتی گلم؟ 

2738

سلام

من هوموروئید نمیدونم ولی توه گروهی عضوهستم براهومیوپاتی یه خانمی چندروز پیش پیام دادکه مشکل یبوست و .. دلشت دارپهارو استاده کرد شب دوم حالش بهترشدخونریزی مقعد داشت اون اگه میخاین بدم شماره مشاور

سلام من هوموروئید نمیدونم ولی توه گروهی عضوهستم براهومیوپاتی یه خانمی چندروز پیش پیام دادکه مشکل یب ...

آره ممنون میشم گلم 

❤️

یبوست چجوریه عزیزم؟

وقتی معذرت می‌خوام میخوای مدفوع کنی سفت هست 

و با زور زدن انجام بشه 

در کل دفع راحت نداشته باشی

آره ممنون میشم گلم  ❤️

باشه الان میفرستم براتون..

برا طب هومیوپاتی هست..داروهاش نهایتن ماهی100تمن درمیاد براتون..حضوری هم نیست..پست میکنه براتون..اول شرح حال میگیره ازتون بعد تا چندماه دارو میده که خوب میشین..

اره همینجوریه عزیزم

خب پس از همونه اگه بیرون زدگی،سوزش،خارش،خونریزی و... نداری همورویید ممکنه نباشه فقط حتما یبوست رو درمان کن که کارت به خونریزی و...نکشه

2706