2737
2739
عنوان

شماهم کسلید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه آهنگ شاد بذار وبپر برو کاراتو بکن من وقتی بی حالم یه آهن شاد باصدای بلند میذارم خود به خود با ریتم ازجام پامیشم

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
مرسی عشقم... فقط از استرس قلبم داره مییاد تو دهنم

انشالله همونی باشه که میخوای یه مرد متعهد و وفادار😍😍😘😘

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
2728
مرسی عشقم... فقط از استرس قلبم داره مییاد تو دهنم

❤❤❤

طبیعیه گلم

گل گاو زبون بخور آرومه آروم میشی

حسابی هم به خودت برس ک اعتماد به نفست بره بالا😘

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
یه آهنگ شاد بذار وبپر برو کاراتو بکن من وقتی بی حالم یه آهن شاد باصدای بلند میذارم خود به خود با ریت ...

آهن شاد از کجا باید گیر بیاریم؟ 😜

دیش دیرین دیرین ماشالا پیش گیرین گیرین ماشالا آی ماشالا 😁😅💃🕺💃🕺💃🕺💃

دقیقا منم همینجوری ام.بعدازظهرا میرم سرکار اما حال ندارم دیگه.تو خونه ک هیچ کاری نمیکنم.اکثر اوقات شوهرم ظرف میشوره و کارارو میکنه.یه بار غذا درست میکنم ک واسه شونصد دفعه بعدش بخوریم.باشگاه هم میرفتم.الان حال اونم ندارم.اصن بی انگیزه ام.دلم میخواد ففط بیفتم یه جا.هیچ حرکتی نکنم

2738
❤❤❤ طبیعیه گلم گل گاو زبون بخور آرومه آروم میشی حسابی هم به خودت برس ک اعتماد به نفست بره بالا😘

😍😍😘😘😘

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
آهن شاد از کجا باید گیر بیاریم؟ 😜

ازنت دانلود کن

آهنگ هاوانا من تازگیادانلود کردم بدک نیست

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
دقیقا منم همینجوری ام.بعدازظهرا میرم سرکار اما حال ندارم دیگه.تو خونه ک هیچ کاری نمیکنم.اکثر اوقات ش ...

وای خیلی بده...من تازه عصرباید واسه ناهار شوهرم غذا درست کنم... کیک هم دوست دارم بپزم ولی انقد بیحوصلم میدونم ک خراب میشه...

وای خیلی بده...من تازه عصرباید واسه ناهار شوهرم غذا درست کنم... کیک هم دوست دارم بپزم ولی انقد بیحوص ...

شوهر و بچم ک بیشتر اوقات نون و پنیر و از این جور چیزا میخورن.چون واقعا حال ندارم غذا بپزم.نمیدونم چ خاکی تو سرم بریزم.

وای بخدا یکی بابد بیاد منو بزور بلند کنه😭انگار تمام بدنم کوفتس😥😥😥خیلی بدم مباد ازین حالت

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
2706