2737
2734
عنوان

شماهم کسلید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 54 پست
وای خیلی بده...من تازه عصرباید واسه ناهار شوهرم غذا درست کنم... کیک هم دوست دارم بپزم ولی انقد بیحوص ...

ولش کن.کیک نپز.😁

من بی حوصله باشم غذا بپزم بد میشه.شوهرم میگه معلومه بی حوصله پختی.چرا با عشق نمیپزی غذاتو😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر و بچم ک بیشتر اوقات نون و پنیر و از این جور چیزا میخورن.چون واقعا حال ندارم غذا بپزم.نمیدونم چ ...

ویتامینت کم شده شما...  بخودت برس انرژی بگیری بعد بلندشو

2728
منم همینطور... 😔 الان رادیو گذاشتم حالم‌بهترشده

من رفتم اب خوردم اومدم روتخت باز🙇ولی الان تلاش میکنم پاشم کلی خیاطی دارم

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
همش بخاطر این گوشیاس... گوشی نبود راحت بودیم

اره بخدا انگار خودمو گوشیم باچسب چسبیدیم به تخت😆..یاعلی بگو پاشو...من خیلی بدن دردم لنتی

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
2740
ممنون عزیزم❤️ ینی آهنگ خالیه؟ 

نه انگلیسی میخونه

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...