2737
2734
عنوان

تا حالا فکر کردید آیا ممکنه همسرتون از اندامتون راضی نباشه

| مشاهده متن کامل بحث + 6728 بازدید | 253 پست
اوناییکه تو خیابون شکم گنده دارن و مانتو جلو باز پوشیدن و ادم و یاد حاج اقا قرائتی میندازن همشون عمه ...

😁😅

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يه دوستي دارم قبل از ازدواجش تپلي بود در حد مثلا هفت هشت كيلو اضافه وزن قدش هم زير ١٦٠ بود اين بنده ...

ما هم رفته بودیم رستوران یه خانم با ۳ تا بچه ش اومده بود خیلی توپول بود

۳ تا بچه هاشم کپ خودش بودن خیلی چاق بودن

فقط روی میزشون خنده بود😂یه عالم عدا سفارش داده بودن بچه ش فکرکنم ۵ برابر من غذا میخورد

مادر اگه خودش رعایت کنه بچه اونطور چاق نمیشه و چقدر سخته بعدا بخوان اون وزنو بیارن پایین

2728
وای خدا چه خانواده بامزه ای. خنده اومد رو لبام. حس میکنم دوستت از اون تپلای دوست داشتنیه

نه اتفاقا ديگه دوست داشتني نيست 

قبلا اينجوري نبود اما حالا فقط داره به خانمايي كه اندام مناسب دارن تهمت ميزنه يا حسادت ميكنه 

مثلا خواهرشوهرش قد بلندي داره و خيلي رعايت ميكنه با اين كه تو سن بالا باردار شد اما دست از رژيم و ورزش ورنداشت و واقعا متناسب اين دوستم جاي استفاده از تجربيات اون خانم و الگو قرار دادنش بهش تهمت ميزنه كه اون ميخواد به چشم مردا خوب بياد خودشو اينجور رو فرم نگه ميداره 

ميخواد منو از چشم شوهرم بندازه و از اين حرفا 

اوناییکه تو خیابون شکم گنده دارن و مانتو جلو باز پوشیدن و ادم و یاد حاج اقا قرائتی میندازن همشون عمه ...

تو جامعه هر هیکلی وجود داره من خودم دو سال پیش میتونستم ادعا کنم شوهرم لنگه هیکل منو عمرا بتونه پیدا کنه تو اطرافیان خودش کی باورش میشد من از 55 برسم 80 شوهرم سرم قر میزد میگفت چاق شو یکم نمیتونستم خودمو به 60 برسونم بعد 2 سال از بس گفت ناامید شد

پیش برو پشت سر خبری نیست  
😂😂😂😂😂عزیزم خب جایی میری بکش تو ظرف تا ناراحت نشن اما نخور🤣 برای همه ی ما هم همینه اگه ول کنی ...

وای دیشب خونه خواهرشوهرم بودیم آش نذری پخته بود سفره انداختیم منم رزیم بودم اصلا نباید میخوردم 

برا شوهرم یه بشقاب کشیدم گفت زیاده بیا با هم بخوریم یهو پدرشوهرم توپید بهش چکارش داری شاید میخواد برا خودش جدا بکشه 

عاقا منم مجبور شدم یه ملاقه برا خودم ریختم و سرمو انداختم پایین پدرشوهرم بنده خدا چنان چشم غره ای بهم رفت ک داشتم از خنده میترکیدم ولی به رو خودم نیاوردم تو جمع بودیم اونم دیگه هیچی نگفت بهم 

اگه کسی نبود میگفت اصلا نمیخواد بخوری سنگین تره   

بله اما شوهرهای ما که با مدل ازدواج نکردن میدونید اونا چ زندگی ها و چه امکاناتی دارند شاید همون ی 60 ...

عزیزم یه سری چیزا به ادم انگیزه میده مثلا شما یه خانم خوش اندام ببینی شاید درونت یه انگیزه ای پیدا بشه که پاشی ورزش کنی یا کمتر بخوری تا لاغر کنی

نباید خودمونو گول بزنیم و با کلمات بازی کنیم اصلا گور پدر مردا ....برای خودمون خوش اندام بشیم شما روزی ۱ ساع برقص در کنارشم ورزش های هوازی و رژیم درست

یه خانم خوش اندام‌میشی که اولین نفر خودت کیف خواهی کرد

2738
ما هم رفته بودیم رستوران یه خانم با ۳ تا بچه ش اومده بود خیلی توپول بود ۳ تا بچه هاشم کپ خودش بودن ...

دقيقا مادر خيلي ميتونه موثر باشه با هيكل كاري ندارم 

بخدا چاقي هزار و يك بيماري به همراه مياره 

روحي و جسمي 

شوهرم راضیه. 

خودم راضی نیستم دوستدارم لاغر شم و شکم نداشته باشم بزرو باشگاه ثبت نام کردم و شروع کردم به رژیمو ورزش تا بشم اون چیزی که میخوام

برسه روزی که منم تیکر بزنم
ما هم رفته بودیم رستوران یه خانم با ۳ تا بچه ش اومده بود خیلی توپول بود ۳ تا بچه هاشم کپ خودش بودن ...

این بندگان خدا حتما ی مریضی چیزی دارن وگرنه هر آدمی دوست داره لاغر باشه

پیش برو پشت سر خبری نیست  
2706