2733
2734

خانوما..آخرای مرداد عروسی دختر خواهر شوهرمه

برای اولین بار فامیلاشون منو میبینن

چه لباسی بپوشم مناسبه؟ چه شکلی باشه؟

و اگه کسی از قم هست بگه از کجا میتونم لباس مجلسی درجه یک با قیمت مناسب تهیه کنم؟

چَشم از پَنجَره بَردار...مُنجی دَر آیِنه است🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لباس خیلی شیک بگیر 

نمیدونی خبر ندااری 

من قم عروسی دعوت بودم‌‌ گفتم اینا خوب مذهبی هستن 

ساده با کت شلوار رفتم 

نمیییییییدووونی چه خبر بوووود ...

حتی فامیلا دورشون هم خیلی خیلی به خودشون رسیده بودن ...

اینا نکه همش بنده خداها زیر چادرو حجابن 

یه دفعه اونجا ترکونده بودن ...

البته این نظر من راجب این عروسی که رفته بودم ...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2728

عزیزم بستگی به خانوادت داره دیگه و همسرت

لباس هم پاساژ حجت داره 

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
اگه قم هستی حتماااا چادر بپوش تاکیید میکنم فقط چااادر😑😑😑😑

اتفاقا اینجا خانم ها خیلی شیک پوش هستن

مخصوصا چادری هاشون

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
2738
من که قمی نیستم ولی هربار رفتم خیلی رو چادر حساس بودن

من قمی هستم و تهران زندگی میکنم ولی هر وقت میرم قم خیلی همشون شیک و به روز لباس میپوشن.لباسایی که اونا میپوشن چند وقت بعد تهران مد میشه

بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  
من قمی هستم و تهران زندگی میکنم ولی هر وقت میرم قم خیلی همشون شیک و به روز لباس میپوشن.لباسایی که او ...

والا دوست عزیز من هردفعه که رفتم اصلا مهمون نوازی هم نکردن من چادری نیستم تیپم معمولیه بی حجاب هم نیستم موهام یکمی از جلو بیرونه و مانتو زیر زانو و شلوار جین، رفتم قم ماشالله مردمش تو همه چیز دخالت میکنن و با یه اخمی نگاه کردن که یکیشون از کنارم رد شد گفت موهاتو بده داخل میخواستم بگم آخه به شما چه ربطی دارگوه خوری میکنید تیپ هرکسی به خودش مربوطه منم که بی حجاب نبودم بقرااان مردمش یه جوری نگاه میکردن انگار قاااتل دیدن از هرکی هم پرسیدم میگفتن اره مردم قم همینجوری هستن

متاهل
2706