2737
2734
عنوان

بارداری و دردهای پریودی🤦‍♀️

208 بازدید | 18 پست

سلام عزیزان،دردهای پریودی دارم گاهی میگیره و ول میکنه اگه تحرک داشته باشم بیشتر،همش خودم و چک میکنم که پری نیومده باشه و الانم یه دل درد کم مثل پریود دارم،بتام بعد از ۴روز ۶۸۶بودش...!

یکشنبه هفته دیگه هم وقت دکتر دارم...!

بگین چیکار کنم...؟

طبیعیه آیا...؟

راهنمایی کنین لطفا...!

اِلهی و رَبّی مَن لی غَیرُک...🙏🌟                             رَبِّ لا تَذَرنی فَرداً وَ انتَ خَیرُ الوارِثِین...💛👼🏼                 اللهم صَّلِ عَلی مُحَمد وآلِ مُحَمد و عَجِل فَرَجَهم...🌻

اره طبیعیه ولی استراحت کن

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه لک و خونریزی نداری طبیعیه

چون لانه گزینی انجام شده و جنین داره جاشو محکم میکنه این گرفتگی ها طبیعیه

بیشتر استراحت کن و چیزای سنگین جا به جا نکن تا بری دکتر

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤

این دردا اول بارداری طبیعی هست گلم

مبارکه

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
اگه لک و خونریزی نداری طبیعیه چون لانه گزینی انجام شده و جنین داره جاشو محکم میکنه این گرفتگی ها طب ...

نه اصلا لک و خونریزی ندارم فقط ببخشدا ترشح آبکی آبکی دارم یه دفعه توی خواب فکر کردم دارم پریود میشم از درد پاشدم😣

اِلهی و رَبّی مَن لی غَیرُک...🙏🌟                             رَبِّ لا تَذَرنی فَرداً وَ انتَ خَیرُ الوارِثِین...💛👼🏼                 اللهم صَّلِ عَلی مُحَمد وآلِ مُحَمد و عَجِل فَرَجَهم...🌻
2738
نه اصلا لک و خونریزی ندارم فقط ببخشدا ترشح آبکی آبکی دارم یه دفعه توی خواب فکر کردم دارم پریود میشم ...

ایشالا طوری نیس عزیزم

ترشحاتت بودار یا رنگ زرد و سبز نیس؟؟؟

منطورم اینه که اگه عفونتی نیست نگران نباش رحمت داره آماده میشه برا بارداری

ایشالا طوری نیس عزیزم ترشحاتت بودار یا رنگ زرد و سبز نیس؟؟؟ منطورم اینه که اگه عفونتی نیست نگران ن ...

ترشح آبکی و سفیده تخم مرغی دارم اصلا هم بو نداره...!

ممنونم💕

ترشح آبکی و سفیده تخم مرغی دارم اصلا هم بو نداره...! ممنونم💕

چون تازه ماه اولی این ترشحات مثل ماه های قبل که پری میشدی طبیعیه ولی از ماه های بعدی باید ترشحاتت کم و قطع بشه و اگرم ترشحی بود نباید آبکی باشه

من ماه ۱۲ که برا ان تی رفته بودم و کمی ترشح داشتم به دکترم گفتم گفت اگه ترشحاتت تقریبا سفت و لخته ماننده طبیعیه و دیگه نباید آبکی باشه

چون تازه ماه اولی این ترشحات مثل ماه های قبل که پری میشدی طبیعیه ولی از ماه های بعدی باید ترشحاتت کم ...

بعضی اوقاتم لخته های سفید داره...!

برام دعا کنین انشاالله نی نیمو سالم و صالح بغل بگیرم...!

تازه فهمیدم باردارم هنوز باورم نشده و یه حالت گنگی دارم☺🙈

کی برم شونو قلب..؟

ایشالا که هم خودت و هم نی نیت سالمید و به سلامتی میاد بغلت

من هفته ۵ رفتم دکتر و تو مطبش سونو کرد برام که مطمئن باشه داخل رحم جایگزین شده ولی هنوز قطب های جنین تشکیل نشده بود

هفتهی ۷ رفتم برا سونی قلب(میگن ۶ الی ۹ هفته تشکیل میشه ولی بهتره زیاد عجله نکنی چون ممکنه دیر تشکیل بشه و استرس بگیری)

هفته ۱۱ تا ۱۳ و ۶ روز فرصت داری بری سونوی ان تی و عربالگری اول(که بهترینش ۱۲ هفته است)

هفته ۱۷ تا ۲۰ عربالگری دوم یا انومالی انجام میدن(که من ۱۸ هفته رفتم آنومالی)

بقیه اش رو نمیدونم هنوز😊

ایشالا که هم خودت و هم نی نیت سالمید و به سلامتی میاد بغلت من هفته ۵ رفتم دکتر و تو مطبش سونو کرد ب ...

مرسی از اطلاعات خوبت🙏

2706