2737
2734
وا پسرم داری اونوقت شوهرت ناراحته همه آرزوشونه بچه هاشون دختر و پسر باشه😒

اره خونوادش هم کلا فقط پسر دوسدارن..مادرشوهرم گف کاش پسر بود که پسرت بدون داداش نباشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدییی؟؟ دختر داشتن خوبه؟؟

من دختردارم وبچه اولمم هست شوهرمنم پسردوست بودوناراحت شدولی الان باورت نمیشه چه عشقی داره بهش یعنی اواین باراشکش وقتی دیدم که دخترم ازروی تخت افتادزمین رفت بغلش کنه به پهنای صورتش گریه میکردمیگفت بچم ازحال رفت

2728
خودت شاد باشی شوهرتم با وجودش شاد میشه . بدنیا که بیاد بیشتر از پسرت عاشقه دخترت میشه

من الان اصلا عکس العمل بدی نشون نمیدم بااینکه ناراحتم ولی همش برا ذخترم ترانه میخونم وخودمو شاد جلوه میدم و‌میگم‌ عاشقشم

2738

الهی عزیزم منم بچم دختر بود چند روز پیش بدنیاش اوردم انقدر شیرینه ک حد نداره 

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃

دختر بودنش تو هر خونه ای واجبه از بس عشقن

شوهرتم‌ناراحت نیس یکم نگران خرج و مخارجه وگرنه مردا عشقه دخترن

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
منم سه روزه فهمیدم مامان شدم البته هنوز به همسرم نگفتم. الهی که نی نی ماهم دختر باشه و منو باباش به ...

کاش شوهرمنم مث شوهر تو فکر‌میکرد...ولی من بمحض اینکه تست میزنم‌ بشوهرم میگم

الهی عزیزم منم بچم دختر بود چند روز پیش بدنیاش اوردم انقدر شیرینه ک حد نداره 

قدم نو رسیده مبارک 😘

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
2706