2733
2739
عنوان

آقایون بیاین سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 8201 بازدید | 330 پست
الان همه مانتوها جلو باز  ماشالا همه هم باشگاه رفته شکم تخت درست میکنن آرایش ها هم همه لاکچری ...

بخدا زن های متاهل بعضی هاشون از مجردا بد حجاب ترن پاچشونو میندازن بیرون انگاری مثلا ما پا نداریم ایران برای ده بیست سال دیگه نابود میشه

بهش برس مث یه زن با ش نه مث زندان بان اخه زن با زن چه فرقی داره جز اینکه یکی میدونه چه رفتاری داشته ...

همه مردا مثل هم نیستن...

واقعا قلب بعضیا کدر و مریضه... واقعا بعضی ها دور از جون مثل حیووون‌ پست و وقیحن..‌‌. دوست همسر من که کامل در جریان زندگیش هستم. همسرش فرشته ست... از لحاظ اخلاق و رفتار و کردار و همه چی... اینقدر به همسرش بها میده ک خدا میدونه. از لحاظ ج.ن.س.ی هم خوب و گرمه. از لحاظ درآمد هم آرایشگره و کمک خرج شوهرش... خوش صورت و شیک پوش و تمیز... همیشه شوهرشو بالا میبره و بهش اقتدار میده... ولی شوهر پست فطرتش کنار مغازش یه خوابگاه دخترونه ست. نصف دانشجوهای اون خوابگاهو تور کرده‌ ... یبار شوهر من بهش گفت نکن زنت گناه داره اگر بفهمه میمیره. گفت زنم قرار نیس بفهمه. اینا تر و تازن... زیر ۲۵ سال هستن همه یه کیف دیگه ای داره... توله سگا خودشونم بدشون نمیاد خرجشونم ک نمیکنم برا زنمم ک کم نمیزارم... زنم دیگه به ۳۵ رسیده.... دختری و تردی اینا چیز دیگه ایه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا زن های متاهل بعضی هاشون از مجردا بد حجاب ترن پاچشونو میندازن بیرون انگاری مثلا ما پا نداریم ایر ...

اونا شوهر بی غیرت دارن که دوست دارن به مردا دیگه حالی کنن که من چنین چیزی دارم شماها ندارید

مردا تو زن خوشگل و خوش هیکل داشتن با هم انگار کل دارن

البته بی غیرتا

.
2728
همه مردا مثل هم نیستن... واقعا قلب بعضیا کدر و مریضه... واقعا بعضی ها دور از جون مثل حیووون‌ پست و ...

خوب تو هر صنفی خوب و بد هس بد از یه جایی شروع به بد شدن میکنه خوب جایی برای بد شدن‌نداره تا الان

زنها بیشتر از مردا به فکر زندگی هستن، ولی مردا توقع بیشتر و بعضی مواقع نابجایی دارن

میگم بفرستیمشون مریخ راحت شیم،هر جاشونو درست کنی یه جاشون خرابه چشماشون هرز نباشه اخلاق ندارن اوف

2738
میگم بفرستیمشون مریخ راحت شیم،هر جاشونو درست کنی یه جاشون خرابه چشماشون هرز نباشه اخلاق ندارن اوف

اگه شریک زندگی سیاست و درایت داشته باشه ، کار به مریخ نمیکشه

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
اگه شریک زندگی سیاست و درایت داشته باشه ، کار به مریخ نمیکشه

عع ببخشی پسر آبی فکر کردم دختری،البته همه مردها اینجوری نیستن بعضی هاشون اینجورین ک متاسفانه یکیشون ب تور من خورده

منی ک ندارم چی کنم مشکل ما زن ها اینه که توسن کم ازدواج میکنیم هیچیم حالیمون نیست

یکی از مشکلات ازدواج سنتی همینه

هیچ شناختی از مرد آینده نداره

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2706