2737
2739
عنوان

مسائل جنسی دختر و پسر بچه

12522 بازدید | 14 پست

خواهر شوهرم دوتا بچه داره یه پسر شش ساله و یک دختر 5ساله .که پسربچه میدیدم ک هرکی میرفت دسشویی درو باز میکرد دید میزد یه بارم من خونشون بودم خواهرش رفت دسشویی خواست بره نگاه کنه مادربزرگش نداشت بعد به خواهرش گفت لخت شو اونجاتو ببینم .بعد منم ب مادربزرگش گفتم زشته ب مادرش بگو باهاشون درباره اندامهای خصوصی حرف بزنه.دیشب خواهرشوهرم میاد با ذوق تعریف میکنه دیروز ظهر من خواب بودم امیر دسشویی داشته خواسته منو بیدار کنه رفته دسشویی بعد درسا رفته داداششو شسته منم پاشدم دیدم تو.دسشویی هستن (امیر واکسن میزنن نمیتونه یه دستشو تکون بده ) بنظر شما این رفتارها طبیعیه؟ لطفا جواب بدید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من که نمیپسندم

و اجازه نمیدم این اتفاقا بیفته بین بچه هام

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          
چه مادر بی خیالی .البته بچه ها تو ۴ تا ۶ سالگی متوجه جنسیتشون و تفاوتاشون میشن 

مادرشوهرم من گفتم بعد گفت عادیه.الان خواهرشوهرم میخواد تلافی اون حرف منو.دربیاره باذوق حرف میزد میگفت داشته داداششو میشسته.پسربچه اونم خیلی بلده.منم خیلی حساسم دراین موارد .وقتی اینو تعریف کرد از بچه هاشو خودش خیلی بدم اومد

من اینجا یه چیزی خوندم که خیلی به دلم نشست

خانومه میگف من پسرمو از بچگی وقتی میخواستم عوض کنم تو یه اتاق دیگه عوض میکردم که خودش متوجه بشه اونجا یه چیزه خصوصی هس و هرکسی نباید ببینه

بنظرم اینجور چیزا باید از بچگی یاد داد

2738
من که نمیپسندم و اجازه نمیدم این اتفاقا بیفته بین بچه هام

الان خوشم نمیاد حتی دخترشو ببوسم میدونم مقصر بزرگترشه ولی ب شوهرمم گفتم.جالب اونجا بود کسی بهش چیزی نگفت تا حرص من دربیاد شوهرم گفت تو چرا حرص میخوری ؟؟؟:ب توچه ؟؟؟بچه اونه من نمیتونم بی توجه باشم منم مامان میشم دیگه حتی اعتماد نمیکنم بچمو پیش مادرشوهرم جا بذارم چون ادم گاهی ی شرایطی پیش میاد نمیتونه بچه رو با خودش ببره .یا یه مهمونایی میری نمیتونی همه رو سانسور کنی بگی نیان یا نری .رو بچه تاثیر میذاره ؟؟؟؟

مادرشوهرم من گفتم بعد گفت عادیه.الان خواهرشوهرم میخواد تلافی اون حرف منو.دربیاره باذوق حرف میزد میگف ...

واقعا کار اشتباهیه ولی وقتی خود مادر ذوق میکنه هرکاری کنی نمیتونی کاری کنی . پس بی خیال باش . واقعا آدم نعجب میکنه این مادر دیگه از حد گذرونده ‌. 

واقعا کار اشتباهیه ولی وقتی خود مادر ذوق میکنه هرکاری کنی نمیتونی کاری کنی . پس بی خیال باش . واقعا ...

اره بخدا پسرش وقتی مادرش تعریف میکرد ذوق میکرد چندشم شد از خودشو پسرش.

همه حرفاتون درسته و خداروشکر فرهنگسازی و اموزش به بچه و والدین راجع به اندام های خصوصی جدیدا خیلی خوب شده

ولی بعضی ها هم دارن از اونور بوم میفتن. این چیزا بیشتر درمورد سواستفاده از بچه و اینکه کسی به سواستفاده دست نزنه به بچه باید بهشون اموزش داده بشه. 

بچه تو این سنین مخصوصا کنجکاوی هایی داره که اشکالی نداره یکی دوبار ببینه تا در سنین بلوغ و بزرگسالی مثل بعضی مردها و زنانمون نسبت به جنس مخالف و دیدن اعضا بدنشون غیرقابل کنترل بشن

بذارید تو همین سنین زیرنظرشما گنجکاوی هاشون تموم بشه

خانوما بنظرتون با وجود اینکه هنوز مامان نشدم روابطمو با خواهر شوهر محدود کنم..هرچند از وقتی این چیزا ...

الان به نظرم نمیخواد محدود کنی . ولی هروقت بچه دار شدی بابد حواست به بچت باشه که دختر یا پسرش کاریش نکنن 

همه حرفاتون درسته و خداروشکر فرهنگسازی و اموزش به بچه و والدین راجع به اندام های خصوصی جدیدا خیلی خو ...

ینی این ماجرا عادیه؟ چون اگه میپرسم بخاطر اینکه مادر شمراننده بدونم چجوری با بچه م در این باره حرف بزنم یا کنترل کنم

2706