2737
2739
عنوان

خجالت میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 59 پست

خانما استارتر داره از دعواش و استرس و ناراحتيش بخاطر اين كار ميگه 

جوك تعريف نكرده سؤال كرده كه جاي نگراني داره يا نه 

چرا مسخره ميكنيد؟؟؟؟ 

واقعا كه نميدونم چي بگم 😒😒

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره لاید بشینیم بدا املی گریه کنیم !   تو رخدا دست بردارید از این فتواهای بی موردتون عه!   ...

چن سالته که نمی فهمی وقتی یه خانوم 32 ساله دچار این مشکل شده چقد فشار عصبی و ناراحتی کشیده یکم خویش تن دار باش

2740
دوستایی که مسخره میکنن کاش نمیومدید نظر بدید

عزیزم بعضی وقتها آدم فکر میکنه دستشویی بخاطر همین شاید خودش رو خیس کنه .یکبار موردی نداره نگران نباش 

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
دوستایی که مسخره میکنن کاش نمیومدید نظر بدید

عزیزم بخدا قصد مسخره کردن نبود فقط شوخی بود میدونم عصابت چقد خورد بوده

یه شب منم با شوهرم دعوام شد مثلا خواستم جدا بخوابم از شانس گندمنم زمینو زمان دست به دست هم‌ دادن که من بترسم اخرشم رفتم دوباره پیش خودش خوابیدم چندوقت بعدش اعتراف کرد که اون صداهاروخودش درمیاورده😕

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559