2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم هر شب براش قصه بگو تو قصه یواش یواش براش تعریف کن یهو بی مقدمه نگو بهش قلبش هری بریزه

نه  باید کم کم آماده بشه

آنقدر گرم است بازار مکافات عمل    دیده گر بینا بود هر روز، روز محشر است
همسرم مشکل اسپرم داشت خودم هم دریایی از مشکلات پرولاکتین برداشتن یه تخمدان و....

یعنی دیگه به هیچ عنوان دیگه راهی نبود که خودتون باردار بشین؟منم شوهرم کم تحرکی داره خودمم تنبلی میترسم خیلی

خدایا شکرت
2731
یعنی دیگه به هیچ عنوان دیگه راهی نبود که خودتون باردار بشین؟منم شوهرم کم تحرکی داره خودمم تنبلی میتر ...

راه حل که زیاده ولی ما تصمیم گرفتیم تمام هزینه و و قت و انرژیو برای بچمون بزاریم تا بریزیم تو جیب دکترااا

درباره بچه بهزیستی میگن بهت .ولی خارجیا همشون ولد زنا هستن والا به اصول اخلاقی بیشتر از ما پایبندن و ...

خارجیا ولد زنان واقعا پس چرا میرن کلیسا پیمان میبندن یا یهودیا ـبچه ای ک از زنومرد نامحرم درس بشه پاکه؟ ـ عجب؟ـباشه من فرهنگمو میبرم بالا ولی شما هم بجای اینکه صب تا شب اینجا بچرخی برو ی ذره مطالعه کن الکی فتوا نده مردمو گمراه نکن

خانوم عزيز يه سوال هركي تو هر شهري هست بايد از بهزيستي اونجا بچه بگيره نميشه مثلا از يه منطقه محروم يه بچه درخواست بديم البته من خودم بچه دارم اما خيلي دوست دارم اينكارو بكنم 

2738

دایی من ازپرورشگاه آورد کلی هم ملک ب نامش زد ولی زندایی میگف اونجااینقددارومیدن ک این طفل معصومابخابن اذیت نکنن میگف وقتی بچه رواوردیم خونه تا ی هفته هرچی این بچه رو مشگون آروم میگرفتم ک ببینم عکس العمل نشون میده میگف تاثیرنداشت بچه منگ منگ بود  نمیدونم

دایی من ازپرورشگاه آورد کلی هم ملک ب نامش زد ولی زندایی میگف اونجااینقددارومیدن ک این طفل معصومابخاب ...

الهییییی😢😢😢😢😢😢😢

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
دایی من ازپرورشگاه آورد کلی هم ملک ب نامش زد ولی زندایی میگف اونجااینقددارومیدن ک این طفل معصومابخاب ...

خودمون مشهدیم ولی باپارتی دایی دیگم ازشهرستان آوردن ازپدرمادرشم ک پرسیدن گفتن توصیه باردارشدن ن پدره خاسته بچه رونه مادره اون موق فک منم8ماهش بود الان فک کنم کلاس اول اینقد داییم شون دوس داره 

خداخیرتون بده ک بچه رو هارو میارین پیش خودتون

خانوم عزيز يه سوال هركي تو هر شهري هست بايد از بهزيستي اونجا بچه بگيره نميشه مثلا از يه منطقه محروم ...

فقط از بهزیستی محلی که زندگی میکنید میتونید تقاضا بدید

2706