2733
2739
عنوان

پسرم زیاد سینه خیز نمیره بیشتر تلاش میکنه برا ۴دست و پا رفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 38 پست
عه راست میگین؟ ماشالله بهش😘😘😘 به همه نینیا ❤️ پس مراقب باشم دیگه مرسی عزیزم

😍😍فدات اره این پسرم شیطونه ماشالله برعکس اولی ک حسابی تنبل بود 😂

اره مراقب باشه عزیزم

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
فدات ماشالله ب جون پسر نازت  پسرت دندون‌داره ؟پسرمن‌هنوز خودش نمیشینه بدون کمک

ممنونم گلم😍

نه هنوز دندون نداره

میشینه پسرم ولی بعضی وقتا هم میفته هنوز زیاد استحکام نداره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پسرم از ۴ماهگی غلت زد ولی اینکه چندتا پشت سرهم غلت بزنه از ۵ماه

عزیزم ماشالله بهش 😍😍

الان حرکت خاصی نمیکنه به کارام میرسم😅 به غلت زدن و چهار دست و پا بیفته باید مراقبش باشم☺️

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
ممنونم گلم😍 نه هنوز دندون نداره میشینه پسرم ولی بعضی وقتا هم میفته هنوز زیاد استحکام نداره

اخه این کچلک ما نمیشینه گفتم یعنی دیر نیس 

😐پسرمن داره دندون‌درمیاره دوروزه دمار از روزگارم دراورد تب و بی قرلری و اسهال 😣😣😢😢😢

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2728
ای قبونش چندماهشه؟

۶ماه و ۳روزش عزیزم واکسنشو میخواستم بزنم نمیشه تب داره 

۶ماه و ۳روزش عزیزم واکسنشو میخواستم بزنم نمیشه تب داره 

پسر منم تو ۷ماه نشست ولی نه اینطور ک خودش پاشه بشینه خودت باید بنشونیش و مواظبش باشی دیگه کم کم زمان نشستنش طولانی تر میشه

2738

عزیزم عالیه

همین که به سمت چهار دست و پا بره خداروشکر.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706