2733
2734

انشاالله 

عکس کو

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نه ندیدم عکس نیومده ولی هاله ینی مثبت چند روز موعدت گذشته اگه‌پری نشدی برو ازمایش بده

عزیزم ببخشید عکسه پست نمیشه فک کنم یا سایت مشکل داره یا گوشیم هنگ کرده ممنون برام دعا کنین الان میخوام برم ازمایش بدم ۱۰ روز گذشته ولی ۳ روز پری شدم بعد ۵ روز باز علایم داشتم الان تسته مثبت شده نگرانم که خارج از رحم نباشه

عزیزم ببخشید عکسه پست نمیشه فک کنم یا سایت مشکل داره یا گوشیم هنگ کرده ممنون برام دعا کنین الان میخو ...

۶ ماه پیش ی خارج از رحم داشتم واسه اونم پری شدم ۲ روز بعد پری مثبت شد ینی باز خارج از رحمه😥😥😥

باید بری سونو واژینال الان بری ازمایش خون بدی مشخصه.انشالله بارداری سالمی رو تجربه کنی 

من که از بس تو فکرشم چند شبه خوابی بی بی چک مثبت میبینم

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
عزیزم ببخشید عکسه پست نمیشه فک کنم یا سایت مشکل داره یا گوشیم هنگ کرده ممنون برام دعا کنین الان میخو ...

پیش دکترت برو برات سونو بنویسه چون سابقه داشتی ممکنه باشه

انشالله که خیره

2706