2737
2739
عنوان

مشکل فارسی حرف زدن من با خانواده شوهر😥

| مشاهده متن کامل بحث + 931 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا اعتماد به نفستو ببر بالا یا اعتماد به نفستو ببر بالا😐 والااا چ معنی میده ادم واسه لهجه ش که ن ...

لهجمون یکیه باهاشون عزیزم 

از این ناراحتم که فک نکنن من میخواستم براشون کلاس بذارم که باهاشون فارسی حرف زدم

یا همچین فکرایی

حق دارید امشب واقعا اعتماد به نفسم خورد شد

سلام گلم. اینقد به خودت سخت نگیر . بی خیال شو . به خاطر بی مشکلی بیدلیل داری واسه خودت مشکل می سازی. بهتره ببینی چه جوری راحتی صحبت کنی. اگه با لهجه دوست داری در حضور خانواده ی شوهرت با شوهرت با لهجه صحبت کن و جواب بقیه روهم با لهجه بده و بگو بهشون اینجوری راحتتری و احساس صمیمیت بیشترری می کنی. کم کم بقیه هم یاد می گیرن.

2728
سلام گلم. اینقد به خودت سخت نگیر . بی خیال شو . به خاطر بی مشکلی بیدلیل داری واسه خودت مشکل می سازی. ...

اخه الان نزدیک دوسال گذشته 

نمیگن چرا توی این دوساا راحت نبودی عزیزم؟

2738
منم با خانواده ی خودم یزدی صحبت میکنم با خانواده ی همسرم بدون لهجه ،عیبی نداره  که عزیزم

خانواده همسرت میدونن با خانواده خودت یزدی حزف میزنی عزیزم؟

عکس العملشون چیه؟

چی میگن عزیزم؟

خانواده همسرت میدونن با خانواده خودت یزدی حزف میزنی عزیزم؟ عکس العملشون چیه؟ چی میگن عزیزم؟

بله گلم ،هیچی، خیلی خوششون میاد مثلا وقتی مامانم زنگ میزنه دوست دارن گوش کنن تا ببینن من چه جوری حرف میزنم ،منم اینقدر لهجم رو دوست دارم که اصلا مشکلی باهاش ندارم ،حتی با اینکه با همسرم اصلا یزدی صحبت نمیکنم(چون همشهری نیستیم ) اما به پسرم یاد دادم لهجه ی یزدی رو ،الانم موقع نیازش مثلا واسه نقشای تئاترش ازش استفاده میکنه

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
2706