2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من هرشبی ک احساس بدبختی میکنم ب خدا میگم بغلم کنه بعد یهو اروم میشم خوابم میبره.. وقتی بیدار میشم دگ دلم اروم شده و کلا ناراحتیم میره..

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
من هرشبی ک احساس بدبختی میکنم ب خدا میگم بغلم کنه بعد یهو اروم میشم خوابم میبره.. وقتی بیدار میشم دگ ...

یه گناه بزرگی تو زندگیم کردم هرچند به میل خودم نبود الان توبه کردم میدونم خدا نمیبخشتم آبروم میره 😢

2738
یه گناه بزرگی تو زندگیم کردم هرچند به میل خودم نبود الان توبه کردم میدونم خدا نمیبخشتم آبروم میره 😢

چیکار کردی؟

وزن اولیه ۹۸.۶🙈وزن هدف ۷۰😍 هدف اول:۹۵🔓هدف دوم:۹۰🔓هدف سوم:۸۵🔓هدف چهارم:۸۰🔒هدف پنجم:۷۵🔒هدف نهایی:۷۰😍❤️ عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خماریه دفعه تونستم بازم میتونم💪

خدا ارحم‌ الرّاحمینه😊ناامیدنباش.فراموشش کن.منم یه اشتباهاتی تو گذشته داشتم که توبه کردم و فراموششون کردم.خدابزرگتراز درک ماست☺

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

خدا بخشیده فکر کن دلش بیاد عشقشو نبخشه.. برو بغلش کن اروم بخواب دگ ام ب این فکر نکن.. خدا بخشیدتت وگرنه پشیمون نبودی...

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
زندگي رو خيلي جدي نگير يه چشم بهم بزني ميبيني ٦٠سالت شده و هيچي زندگي نكردي همه اشتباه ميكنند و تموم ...

اگه پدر و مادر م بفهمن خیلی بد میشه، خیلی دارم عذاب میکشم هيچوقت فکر نمیکردم زندگیم اینجوری شه 

2706