2737
2739

سلام بچه ها من ماكرويو ال جي دارم و الان نميدونم چطور بايد باهاش كيك بپزم گزينه كانوكشن و نداره

و نميدونم چطوري درجه ١٨٠ و بيارم اصلا نداره دكمه اي رو كه درجه رو تنظيم كني فقط تايم و چندتا وات داره اونم ٢٠٠ و٤٠٠ و٧٠٠ و١٠٠٠٠ و١٢٠٠٠ واتن 

و ٤ تا دكمه داره

Cook mode

Inverter defrost

Popular menu

Inverter cook

و دوتا دكمه ي stop و start

حالا من چطور كيك درست كنم؟ وقتي حالت كانوكشن و نداره همش اين دكمه ها رو داره 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ای خدااااا مال منم همینه فقط کانکشن داره از این صفحه لمسیاست .همه چی دستم اومده باهاش درست میکنم بجز کیک پسرم هی میگه مامان تو کیک بلد نیستی بپزی؟

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
2728
رو كوك مد برو فكر كنم سه بار بزنيش مياد رو كانكشن بعد درجه ميدى

عزیزم درجه ندارن مثلا ۲۰۰.۴۰۰.۶۰۰.۸۰۰.۱۰۰۰ اینا بجا سانتی گراد و فارنهایتشه

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
2738
داره تو رو خدا بگین چجوره بخدا پسرام برا کیک عقده ای شدن😭😭

کانوشکن یعنی از پیش گرمایش و تنظیم دما ب طور یکنواخت ک تو دستور اکثر کیک ها هست ک ماکروفر یا فر را از قبل گرم کنید تو مثل ماکروویو من ک نداره توی کیک خمیر میشه روش میسوزه

کرونا شرم کن من بچه ایرانم😕🤨
داره تو رو خدا بگین چجوره بخدا پسرام برا کیک عقده ای شدن😭😭

1. ابتدا سه‌پایه کوتاه را داخل دستگاه قرار دهید. قرارگیری قالب بر روی سه‌پایه باعث گردش جریان هوا در زیر آن می‌شود. همچنین از المنت کف دستگاه حرارت زیادی نمی‌بیند و نمی‌سوزد.
  2. قبل از گذاشتن قالب کیک در مایکروفر، همانند فر اجاق‌گاز، باید محفظه را گرم کرد که به آن پیش‌گرمایش می‌گویند.
  3. با استفاده از دفترچه راهنمای مایکروفر، روش پخت کانوکشن که با اسم اختصاری CONV نمایش داده می‌شود را انتخاب کنید.
  4. درجه حرارت مناسب را تنظیم کرده و دکمه استارت را فشار دهید.
  5. زمانی که دمای داخل محفظه به حد موردنظر رسید، دستگاه هشدار می‌دهد؛ در این هنگام قالب محتوی مواد کیک را روی سه‌پایه قرار دهید.
  6. زمان لازم برای پخت را مشخص کنید.
  7. بعد از اتمام زمان پخت، دستگاه به‌طور خودکار خاموش می‌شود و می‌توانید کیک را از آن خارج کنید.
کرونا شرم کن من بچه ایرانم😕🤨
2706