2737
2739
عنوان

کسی که درون هزار تویی گیر افتاده

2637 بازدید | 433 پست

این اولین تاپیک منه ‌و همین الان عضو سایت شدم . من یه پسر 20 ساله ام . زندگی روالی دارم و دارم برای زندگی و آینده شغلی ایم تلاش میکنم ولی یه چیزی منو سردرگم میکنه و نمیزاره به راهم ادامه بدم . بدبختی من از این دلمه که تو دانشگاه عاشق یه دختره شدم . دختره با یه پسره دگ اس ولی حس میکنم منو دوس داره . اخه اونم طرفم میاد و به نظرم ازم خوشش میاد ولی بازم انگار برای رسیدن بهش نا موفق ام . دوس داشتم این تابستون با هم باشیم و ... ولی انگار عصبانیت نبود اون توی این تابستون همدم من شده😑

نظر شما چیه ؟ چیکار کنم ؟ الان که ترم تموم شده . برای ترم بعد چه حرکتی بزنم ؟ بالاخره هم جنس خودتونو بهتر میشناسین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خب حرفتو بهش بزن خودتو راحت کن یا میخادت یا ن دخترا ک نمیرن پیشنخاد بدن خودت باید حرفتو بزنی

درمان تبخال و عفونت های تناسلی ب صورت گیاهی همدانیای گل تشریف بیارین مکانی مورد اعتماد برای خرید انواع عرقیات دارویی و گیاهی اصل و با کیفیت به ما بپیوندید لینک کانال@araghiat_giyahii
2706