2737
2734
چطوری بیدارش میکنی حالا بگو شاید منم رفتم بیدارش کنم 

بغلش میکنم و بقیه داستان‌

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دوس دارم بیدارش کنم دعوا کنم 😒

نصف شبی میخوای جنی ش کنی دعوا چیه دیگ🤣🤣

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
اخه بهم گفت بغلم نکن گرممه واسه همینم قهر کردم بعدش خواست از دلم در بیاره ولی دیگه نتونست 😒

وا خوب گرمشه منم نمیزارم حتی بچه هام میان بغلم میگم مامان یه بوس بدید زود برید دارم خفه میشم یک کم درک کنید هر کس یه خصوصیت اخلاقی داره خوب گرمش گرم 

2738
وا خوب گرمشه منم نمیزارم حتی بچه هام میان بغلم میگم مامان یه بوس بدید زود برید دارم خفه میشم یک کم د ...

بغلش نکردم ک تا دستم بهش خورد گفت بغلم نکنی گرممه😒

یک بغل حرف، ولی محض نگفتن دارم !
برو سرجات بگو برو اون طرف پسره پر رو بعدم صورتت رو بگیر جلو صورتش.بگو زودباش منت بکش میخوام اشتی ک ...

😂😂😂😂😂😂کارایی ک منم میکنم.میرم کنار تخت دراز میکشم .بفد با پا میزنم ب شوهرم میگم بیا نازمو بکش ببرم رو تخت.

2706