2726
رفتم ی ذره باهاش ور رفتم هنوز کامل خوابش نبرده بود ولی خیلی خوابش میمومد...میگه اذیت نکن پامیشم بهت ...

میگفتی جووووون🤣🤣

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
😂😂😂😂😂😂کارایی ک منم میکنم.میرم کنار تخت دراز میکشم .بفد با پا میزنم ب شوهرم میگم بیا نازمو بکش ...

تو خیلی لوسی🤣🤣

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
بغلش نکردم ک تا دستم بهش خورد گفت بغلم نکنی گرممه😒

خوب باشه فکر کرده میخوای بغل کنی بخدا منم اینجوریم اصلا امسال هوا افتضاحه حتی رو صندلی دو نفره نمیشینم تو خونه رو تکی میشینم کسی بهم نخوره قلبم میگیره تروخدا سر چیزهای بیخود قهر نکنید تا سر مسائل جدی که انشالله همیشه همین مسخره ها باشه عزت داشته باشید نگه اینکه با هر بادی قهر میکنه 

😂😂😂چیکار کنم خوب اونم از خدا خواسته سریع انجام میده.قهر رو دوست ندارم.😑😑😑😑

اره منم جدیدا اصلا قهر نمیکنم اگ هم کنم هر حد چند دقیقه شوهرم ادا در میاره میخنده منم خندم میگیره 🤣

😂😂😂😂 منم خنده‌م میگیره.قهرامون زیاد طول نمیکشه

خیلی خوبه اینطوری😁😄