2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

غریبع حسنش اینه ک راحت مبتونی فحشش بدی😂😂

غریبه بدیش اینه ک غریبی البته ب خانواده ی طرفم بستگی داره گاهی فامیل ادم از صدتا غریبه بدتره گاهی ی غریبه از صدتا فامیل بهتر

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
2738

فامیلی اگه خود شوهر آدم معقولی باشه عالیه بهتر از غریبه هست ازدواج با غریبه مثل هندوانه تا باز نشه نمی فهمی خوبه یا بده غریبه تا تری زیر یک سقف نمی فهمی چی هست 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖

غریب

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

من با پسر داییم نامزد بود.....ولی سر شش ماه نشد بهم زدیم.... 

هم‌کارش خوب بود هم قیافه اش... ولی من یکی تحمل شرایط کاریش را نداشتم یکی هم  اصلا تفاهم نداشتیم اصلا....خودم بعد شش ماه گفتم منو تو زوج خوبی نمی شیم...و الان بهم بزنیم صد شرف بهتره با بعدا

2706