2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه من پریروز انجام دادم همون سونو معمولیه فقط تصویر سونو متفاوته وگرنه درد واسه چی آخه

پس چرا میگن مواد می ریزه دکتر دردش بیشتر میشه

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  

من 3 ماه پیش انداختم خیلی ترسونده بودن منو ولی در کمال تعجب اصلا درد نداشتمم اصلا فقط عکس سومش ی لحظه دلم گرفت ول کرد البته ب حرف دکترم گوش دادم نفس عمیق کشیدم ک سریع تموم بشه

من 3 ماه پیش انداختم خیلی ترسونده بودن منو ولی در کمال تعجب اصلا درد نداشتمم اصلا فقط عکس سومش ی لحظ ...

خودتو شل نگه داشته بودی یا سفت؟

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
شما با بی حسی انجام دادین؟

نه والا منم خیلی میترسیدم ولی فقط یه لحظه ک مایع رو تزریق میکنه زیر دلم تیر کشید چیزه خاصی نیس منم خیلی میترسیدم 

خدایا شکرت .. توراهیامو سالم برسون بغلم😍😍😍 واسه سلامتی نی نی های تودلم یه صلوات بفرستید لطفا💚💚❤❤❤
2738
ی امپول زدن نیم ساعت قبلش شل کننده بود فقط امپوله درد داشت 😑 ببین ب رو خودت نیار اروم باش اهنگ گوش ...

آمپول رو برای همه میزنن یا برای شما زد؟

جدی؟ یه مقدار از استرسم کم شد

اره بابا نترس به من میگفتن خیلی درد داره از زایمان بدتره یعنی اونجا هی پشیمون میشدم ک برگردم یا ن ولی خب خداروشکر چیز خاصی نبود اصلا 

خدایا شکرت .. توراهیامو سالم برسون بغلم😍😍😍 واسه سلامتی نی نی های تودلم یه صلوات بفرستید لطفا💚💚❤❤❤
ی امپول زدن نیم ساعت قبلش شل کننده بود فقط امپوله درد داشت 😑 ببین ب رو خودت نیار اروم باش اهنگ گوش ...

آهنگ چطور گوش کنم تو اون موقعیت؟😕😕

اره بابا نترس به من میگفتن خیلی درد داره از زایمان بدتره یعنی اونجا هی پشیمون میشدم ک برگردم یا ن ول ...

انشاءالله که این ماه مامان شی گلم😍😍

2706