2737
2739
عنوان

اگه برگردید به زمان خرید جهیزیه چیا نمیخریدید

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 81 پست

خب من قبل ازدواج چون مامانم شاغل بود کارهای خونه رو میکردم و تقریبا خودمو میشناختم اهل استفاده از چه وسایلیم

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 

باخالم همسن هستیم   عروسی  و جهیزیش خوب بود به روز خودش سال ۹۲ بود    میگفت  عروسی که من گرفتم  هیچکی تو فامیل‌نگرفت  عروسی من بستنی  میوه ای بود    عروسی دختر داییام که  دختر حاج فلانین بستنی سنتی بود   میوه های من ۵ رقم بود  من میکس دادم با نوشابه پپسی ازین قوطی ها ، شیرینی ها روی میز  یه ردیفش قطاب بود  جهیزیشم  هی جلو بابای من میگفت دیگه  هیچکی نمیتونه ساید بخره  سولاردوم  چقد گرون  شده    

منکه به این حرفا میخندیدم ولی بابام جوش میخورد

یه ماشین جنسیس کوپه هم کرایه  کرده بودن گل زده بودن  اینم هست از قلم ننداخته باشم  خالم ناراحت میشه

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه من کاربرد نداشته همه چی رو با بقیه وسایل انجام میدم😔

من باهاش مواد فلافل اماده میکنم نخود و لپه باقله چرخ میکنم.ترشی لیته موادشو با چرخ گوشت چرخ میکنم.کلا خیلی استفاده ها میشه کرد که به مرور زمان استفاده میکنی☺

من باهاش مواد فلافل اماده میکنم نخود هارو چرخ میکنم.ترشی لیته موادشو با چرخ گوشت چرخ میکنم.کلا خیلی ...

خب من از غذاساز و مخلوط کن و اینا استفاده میکنم شاید بعدا به کارم میاد راست میگی

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2731
خب من از غذاساز و مخلوط کن و اینا استفاده میکنم شاید بعدا به کارم میاد راست میگی

منم غذاساز  دارم اما با اون نمیشه درست چرخ کرد.من گوشت چرخ کرده از بیرون نمیخرم خودم گوشت میخرم با سویا چرخ میکنم میذارم فریزر.

منم غداساز دارم اما با اون نمبشه درست چرخ کرد.من گوشت چرخ کرده از بیرون نمیخرم خودم گوشت میخرم با سو ...

آره این گزینه ک گفتی خوبه ولی من یا شاگرد دارم یا مهمون اصلا وقت و حوصله نمیمونه...دلم میخاد خودم یه ترشی بزارم اصلا وقت نمیکنم خیلی بده

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

سرخکن نمیخرم. من بدون روغن خریدم. کم استفاده کردم. روغنی که اصلااا نمیخرم

اما بخارشو ظرفشویی ساندویچ ساز قهوه ساز ابمیوه گیری غذاساز گوشتکوب خردکن اسیاب چرخ خیاطی پلوپز اب پرتقال گیری رو که خریدم بازم میخرم 😅

اهان احتمالا ساید هم نمیخرم. یخچال فریزر میخرم. شاید شیک نباشه اما باهاش اوکی ترم