2733
2739
عنوان

اگه برگردید به زمان خرید جهیزیه چیا نمیخریدید

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 81 پست

بنظر من  عقد و جشن عروسی رو باید شریک خانواد عروس و داماد باهم بگیرن   یه خبر باشه تموم بشه بره     البته بیشتر هزینه رو خانواده داماد بدن

جهیزیم  وسایل ضروری فقط     سر شش ماه برن سر زندگی  که چی  انقدر دوران عقد طولانی بشه  جز حرف و حدیث و مفت خوری هیچی توش نیس

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرخ گوشت ک خیلی بدرد میخوره با اینکه ما زیاد گوشت نمیخریم

من سرویس چینی مو نمیخریدم چون چهاردست ظرف بجز اون دارم و سرویس چینیم ۱۸نفره هست و خیلی سنگینه نیازش ندارم اصن تو انباریه

سبری خرد کن

خرت و‌پرتایی ک توی انباری دارم

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂
اتفاقا واسه من خیلی کارایی داره . باید هرکس ببینه چی واسه خودش کارایی داره

آره خب من تو خونه ام این به دردنخوره 

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
از چه وسیله هایی راضی هستی که خریدی برقی ها رو میگم 

ماشین ظرفشویی گوشت کوب برقی چرخ گوشت ابمیوه گیری مخلوط کن و اسیاب کن پلو پز و بیشتر از همه خرد کن دستی که برقی نیست 

کاش همزن کیک میگرفتم اسمشو یادم رفت

من چیزایی که اهلش بودم خریدم خرید اضافه نداشتم مثلا سبزی خورد کن نخریدم سرخ کن و ساندویچ سازو و مبلو میر ناهارخوری نخریدم چون شوهرم خونه نداشت 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
2740

برقی ها فقط چرخ گوشت و ماکروفر و اسیاب برای من کارایی داره . سرخ کن و ابمیوه گیری و مخلوط کن و خرد کن و ساندویج ساز و تخم مرغ اپز کن و گوشت کوب برقی و  ...... همش چرت بود کاش نمیخریدم

امید زندگیم دوقلوهام😍 
برقی ها فقط چرخ گوشت و ماکروفر و اسیاب برای من کارایی داره . سرخ کن و ابمیوه گیری و مخلوط کن و خرد ک ...

خوب من گوشکوب برقی لازمم میشه مخلوط کن هم برای اب طالبی و شیر موز لازمه

خوب من گوشکوب برقی لازمم میشه مخلوط کن هم برای اب طالبی و شیر موز لازمه

مخلوط کن خوبه . ولی گوشت کوب برقی واسه بچت بخوای چیزی میکس کنی خوبی دیگه به چه دردی میخوزه؟؟؟؟؟ مثلا من کیک زیاد میپزم همزن هم خیلی خوبه

امید زندگیم دوقلوهام😍