2737
2739
من میگم انقد ملت رو قضاوت نکن من سیگاری نیستم خودم اما میگم ب ولله خدا  چیزی جز انسان بودنشون و ...

عزیزم من از اول کامنت های این خانوم رو میخوندم 

من که هیچی ندیدم که ایشون بی ادبی یا قضاوت کرده باشه

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
بزرگ شو مرداي شما یوسف صدیق اما یاد بگیر دگم می‌فکر نکنی احترام بذار ب عقاید حتی اگه دوس نداری تو طر ...

بزرگ شدمو و از شما میخوام کمتر به مردم از بالا نگاه کنی 

من نه به خانمای سیگاری توهین کردم نه خواهم کرد

بهتره شما کمی از موضع جنگ کنار بیای کمی بهتر حرف بزنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مرداي دور و برم خوبن اما اگه ی نظری داره من نمی رم انگولکانگوکنم ک مرداي ما خوبن مرداي شما بدن شاید اون چیزی دیده ک تو تو خوابت هم نمی بینی خدا رو شکر کن ک مرداتون خوبن اما نیا بگو ک خشک و متعصب و ...

2731
باور کن منم منتظرم ببینم کجا حرف بدی زدم؟ 

منم تعجب‌کردم چرا یهو بحث شد بین تون

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
منم تعجب‌کردم چرا یهو بحث شد بین تون

من فقط جواب اون کاربری که  گفته بود(برو بمیر)  رو دادم ی دفعه کلا متهم شدم که تو داری فکقضاوت میکنی و میگی باید بهشون توهین شه

من خودم این شکلی شدم😵🤯

2740

چه ربطی داره من نمی فهمم؟ زن و مرد نداره سیگار، 

بدمم نمیاد عادیه 

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.
والا بخدا طرز تفکرات و میبینی فقط دنبال این چیزا ییم ما ایرانیا به جای اینکه چهار تا چیز خوب یاد بگ ...

جهان سوم جایی که

این چیزا افتخاره

سیگار و گل و اعتیاد

الکل و دوست پسر و دختر 

بی دینی و تتو روی بدن!!!

و توی کشورهای پیشرفته

این چیزا رو افتخار نمیدونن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
جهان سوم جایی که این چیزا افتخاره سیگار و گل و اعتیاد الکل و دوست پسر و دختر  بی دینی و تتو ...

بحث برابري بين زن و مرده نه افتخار

اينكه تو دنيا اگه سيگار وگل بده برا همه بده

شما جزو اقليت هستيد اكثرا به چشم بدميبينن

نه واقعا مسخرست اول اینکه مرد و زن نداره اگه خوب دوما قرار نیست با سیگار کشیدن یا نکشیدن یه آدم بد یا خوب باشه، مشکل ما اینه ک هرچیزی که خودمون قبول داریم خوب و پذیرفتست در غیر اینصورت ضد ارزشه 

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.
بحث برابري بين زن و مرده نه افتخار اينكه تو دنيا اگه سيگار وگل بده برا همه بده

بله برای همه بده

منم از مردای سیگاری بدم میاد

به چشم خوبی هم نگاهشون نمیکنم

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
بله برای همه بده منم از مردای سیگاری بدم میاد به چشم خوبی هم نگاهشون نمیکنم

عزيزم نظر من أينه ك سيگار ملاك أين نيس ك كسيو ب چشم بد ببينيم زن و مردم نداره با أين ك قبول دارم چيز خوبي نيست سيگار

2706