2733
2734
عنوان

تازه مادران بخوانند

148 بازدید | 18 پست

نوزاد انسان بخشی از دوران تکاملیش رو در خارج رحم میگذرونه و تا دو سالگی طول میکشه.

در این دو سال مادر و کودک یکی هستن. مادر سرش درد بگیره کودک سرش ذق ذق میکنه، یعنی  نه تنها ارتباط معنوی و عاطفی دارند حتی ارتباط فیزیولوژیکی هم دارند

وقتی که نوزاد را جدا میکنیم بعد میگیم بگذار گریه کنه و بغلی نشه این. کودک دچار فقدان مادری میشه. فقدان مادر،  یعنی من حامی ندارم من کسی رو ندارم من خودم باید متکفل همه امور خودم باشم. بعد ها ما به این افراد میگیم درونگرا، اصلا ریشه اوتیسم در همین جدایی نابجاست

#کانال_تربیتی_نوردیده 👇

join @nooredideh

کانال بسیار خوبیه عضو بشین😉

آموزش مهارت های ارتباط برقرار کردن

آنها را به شراکت مجبور نکنید

به عنوان پدر یا مادر، وظیفه شما است که به فرزند خود دست ‌ودل ‌باز بودن را بیاموزید. اما کودک مجبور نیست همه وسایل خود را با دیگران شریک شود.

برخی از وسایل یا اسباب بازی ها برای کودکان بسیار ارزشمند هستند، می توانید آنها را کنار بگذارید تا کودک خودش اختصاصی از آنها استفاده کند. اما در وسایلی که تعصب خاصی به آنها ندارد به او بیاموزید که با دیگران شریک شود و به آنها اجازه دهد از وسایلش استفاده کنند.

با این نوع تربیت، کودکان کمتر با هم دعوا خواهند کرد.

@nooredideh

راست میگه.هروقت پریود میشدم بچم هم عصبی میشد😂😂😂

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ جالب اره واقعا منم فک میکنم هرحسی دارم ب دخترمم منتقل میشه

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2728
چ جالب اره واقعا منم فک میکنم هرحسی دارم ب دخترمم منتقل میشه

منم همش همین حسو دارم تازه وقتی میخواد اتفاق بدی براش بیفته ۲ دقیقه قبل بهم الهام میشه ودلشوره میگیرم

حالا بیاید به بقیه ثابت کنید نوزاد به بغل مادر احتیاج داره . همه منو کشتن از بس گفتن بغلیش کردییی . ول کن بزار گریه کنههههه . چیزیش نمیشههههه

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
حالا بیاید به بقیه ثابت کنید نوزاد به بغل مادر احتیاج داره . همه منو کشتن از بس گفتن بغلیش کردییی . ...

بچه نیازب محبت داره یعنی چی ک بغلی میشه آی بدم میادازاین حرف

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
حالا بیاید به بقیه ثابت کنید نوزاد به بغل مادر احتیاج داره . همه منو کشتن از بس گفتن بغلیش کردییی . ...

اصلا به حرفاشون اهمیت نده من بچم به شدت گرمایی بود وخودمم همینطور منو کشتن بس که گفتن این بچه رو بپوشون هرچی میگفتم این گرمشه ولم نمیکردن منم کار خودمو کردم ودرست بود

2738
بچه نیازب محبت داره یعنی چی ک بغلی میشه آی بدم میادازاین حرف

منم متنفرمممم . تو مهمونی های خانواده شوهرمممم همشون بهم میگن بچت بغلی شده ها . بد تربیت شده . حالا پسرم سه ماهشههههه😐

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
اصلا به حرفاشون اهمیت نده من بچم به شدت گرمایی بود وخودمم همینطور منو کشتن بس که گفتن این بچه رو بپو ...

دقیقا ادمو کلافه میکنن با این نظرات مسخرشون

به خاطر خوش آمدن دیگران،

فرزندتان را برخلاف میلش به

آغوش دیگران نفرستید!!

احساس عجز و خشمی که کودک

احساس می کند تاثیرات جدی و

گاهی ماندگار بر او خواهد گذاشت.

بزرگترین دلیل کتک زدن، گاز گرفتن،

مو کشیدن کودکان نوپا این است که

این راه تنها راهیست که می توانند

به بزرگسالان نشان دهند که از رفتار

آنها خشمگین و عصبانی هستند.

اثر منفی دیگر آن خجالتی شدن،

سلام ندادن، ترس از بزرگسالان،

عدم تمایل به رفتن به مهمانی یا

سلام نکردن به بزرگسالان است

زیرا کودک اعتماد خود را به آنها

از دست داده است.

#کانال_تربیتی_نوردیده 👇

Join @nooredideh

من حامی ندارم من کسی رو ندارم من خودم باید متکفل همه امور خودم باشم اینا رو تو،۲۰سالگی ب ...

عزیزم فهمیدن این چیزا تو۲۰ سالگی یا تو۲ سالگی تفاوتش زمین تاآسمونه 😮

2706