2737
2734
عنوان

نابغه هاتون تو فامیل و دوست و آشنا متولد چه ماهی هستند 💕

| مشاهده متن کامل بحث + 2721 بازدید | 149 پست
خب دوباره سرش به سنگ می خوره برمی گرده بابا مطمئن باش 

چی بگم عزیزم

امیدوارم خداازدهنت بشنوه

خداکنه وقتی به خودش میادخیلی دیرنشده باشه

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

بچه ها گزارش بزنید واسه این تاپیک تا حالا 10 تا تاپیک رفتم مگه یه گزارش چقد سخته

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3014245/ادامه-مبحث-دفع-ه-م-ز-ا-د-بد-لعنت-خدا-به-همزاد-بد?postId=97976466

اسم ریحانه.قدم 175 سانته .وزن فعلیم 60 کیلو.محل زندگی کوه بهشتی.درصدرضایت؟بی نهایت خوشبخت .خدایا بابت همه ی نعمت های خوب و فراوانت هزاران بار شکر گذارتم.

ی نابغه می شناختم متولد خردادماه چندسال فوت شده

واقعا نابغه بود دو رشته همزمان درس میخوند و سر دو تا کار بی ربط هم میرفت و تو همش موفق بود،اصلا چشمش زدم

من همش میگفتم این اصلا ادم نیست،واقعا حیرت کرده بودم فکر کنم خودم چشمش زدم بس که همش میگفتم فلانی چقدر باهوش،چقدر تیز،چقدر پرتلاش

🌸الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم🌸

یکیه ک شناسنامه اش درست نیس 

و یکی دیگه نوشته خرداد ولی باز میگه احتمالا درست نیس 

با یکی دیگه  مردادی 

یکی دیگه تیر 

یکی دیگه مهر 

یکی دیگه آبان 

چندتا دیگه هم داریم وای همه ماه ها😂

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2706