2733
2734
عنوان

مامانابیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 139 بازدید | 17 پست
اینجوری خودتو نابود میکنی گلم اهمیت نده عزیزم ولش کن بچه که به  خودش گرسنگی نمیده اگه گشنش شد م ...

آره.امشب همین کارو کردم.یه پیاله ماستو خالی کرد تو برنجش بعدش با هزارتا کثیف کاری نصفشو خورد.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
آره.امشب همین کارو کردم.یه پیاله ماستو خالی کرد تو برنجش بعدش با هزارتا کثیف کاری نصفشو خورد.

من مامان نیستم ولی عاشق مامانایی مثل شما و استارترم که چقدر فداکارن مامان خودمم اینجوری بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مامان نیستم ولی عاشق مامانایی مثل شما و استارترم که چقدر فداکارن مامان خودمم اینجوری بود

ایشالله مامان که شدی سلام میکنم بهت😁من که فداکاری رو ازحدگذروندم خودمو نابود کردم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی