2410
2553
عنوان

مامانابیاین لطفا

139 بازدید | 17 پست

بچه ام ۱۹ماهش ۹۶۰۰وزنش ۷۶قدش وزن تولدش ۱۸۰۰بود ۲ماهگی شد ۴۲۰۰ازدوماهگی دیگه رشدش کند شد اشتهاش خوبه میخوره ولی وزن نمیگیره خیلی لاغرووکوچیک مونده بخدا دیگه دارم دق میکنم 

خدایا همیشه هوام داشتی همیشه به موقع نجاتم دادی بهت ایمان واعتماد دادم.خدایا توروبه بزرگیت قسم خواسته دلم بامصلحتت یکی بشه محمد یاسین بهم بدی خانم ام البنین توروبجان عباست قسم پیش خداضامنم بشو 😭خدابهم محمد یاسین ببخشه.دوستان هرکسی امضام روخوند ۱صلوات برای حاجتم بفرسته

زود به دنیا اوند اینقدر وزنش کم بود؟! 

شاید زیاد شیطونه هرچی میخوره میسوزه 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

آزمایش دادی؟انگل نداره؟شایدم غذاهاش کم کالریه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نارس بوده

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌
2720

یه چکاپ ببرش ازمایش خون منظورمه که مطمین بشی.ولی خب وزن تولدش هم مهمه خ کم بوده.

من دختمو هم کار براش کردم دارو شربت اشتها سویق هر چی الان نزدیک سه سالشه و 11 کیلوعه.

دکتر بهم گفت بیخودی خودتو اذیت نکن جهت رشد بعضی بچه ها از چهر پنج سالگی به بعده.

زود به دنیا اوند اینقدر وزنش کم بود؟!  شاید زیاد شیطونه هرچی میخوره میسوزه

نه سرموقع دنیا اومد دیابت بارداری داشتم خودم وزن اضاف کردم شیطون که نگوونپرس ولی چاق نمیشه

خدایا همیشه هوام داشتی همیشه به موقع نجاتم دادی بهت ایمان واعتماد دادم.خدایا توروبه بزرگیت قسم خواسته دلم بامصلحتت یکی بشه محمد یاسین بهم بدی خانم ام البنین توروبجان عباست قسم پیش خداضامنم بشو 😭خدابهم محمد یاسین ببخشه.دوستان هرکسی امضام روخوند ۱صلوات برای حاجتم بفرسته
آزمایش دادی؟انگل نداره؟شایدم غذاهاش کم کالریه.

جوجه وروعن حیوانی مغزها وسویق کامل شبرموز شیرعسل دسرنوشیدنی ودنت که کم کالری نیست میخوره اشتهاش عالیه ولی وزن نمیگیره

جوجه وروعن حیوانی مغزها وسویق کامل شبرموز شیرعسل دسرنوشیدنی ودنت که کم کالری نیست میخوره اشتهاش عالی ...

ببر دکتررآزمایش کامل بنویسه واسش.پسر من بدغذاست وزن نمیگرفت.یه هفتس کالری غذاهاشو بردم بالاتر بهترشده.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2714
ببر دکتررآزمایش کامل بنویسه واسش.پسر من بدغذاست وزن نمیگرفت.یه هفتس کالری غذاهاشو بردم بالاتر بهترشد ...

چیابهش میدین 

چیابهش میدین 

بهداشت گفت آب قلم بدم بهش.بادوم و پسته و گردو آسیاب کنم بریزم تو شیرموزش.منم پاچه خریدم هر دوروز یک بار میذارم چندساعت با پیازو زردچوبه و نمک میپزه صاف میکنم آبشو برمیدارم یک وعده از غذای روزانشو با اون درست میکنم.مثلا تو کته بجای آب آب پاچه میریزم.با پیازداغ و رب و سیب زمینی ترکیبش میکنم یه قل میزنه بعنوان آبگوشت نون میریزم توش با ریحون تازه میدم بخوره..تو غذاهاش کره اضافه میکنم.یه وعده هم اضافه کردم به وعده هاش‌.پای مرغو آبشو سوپ میکنم میدم خود پاهارو هم انگشتهاشو جدامیکنم خودشو میدم دستش میخوره.

آخیییی ماشالا بچه تون چن سالشه؟ خداحفظش کنه

ماشالله به چی!؟😄😄😄بهداشت گفت وزنش افتضاحه.رژیم یک ماهه داده اگه بهتر نشد میفرستن آزمایش.دقیقا ۲۶ ماهشه.

همین خوش خوراک بودنش آبگوشت با ریحون و آب قلم و... هر بچه ای نمیخوره

ای بابا😔دست رو دلم نذار.پیرم کرده خواهر.باهزار داستان و قصه و شعروبازی میدم.۱۴ ماه طول کشید تا دندونهاش بیان بیرون لب به غذانمیزد.هزدومون نابود شدیم خواهر.به هردری بگی زدم تا یه کوچولو غذابخوره.از دکتر و اشتهاآوربگیرتا شیره توت و این چیزها.

ای بابا😔دست رو دلم نذار.پیرم کرده خواهر.باهزار داستان و قصه و شعروبازی میدم.۱۴ ماه طول کشید تا دندو ...

اینجوری خودتو نابود میکنی گلم اهمیت نده عزیزم ولش کن بچه که به  خودش گرسنگی نمیده اگه گشنش شد میخوره میگن غذا رو دم دستش بذار و بذار باهاش بازی کنه تشویق میشه به خوردن

2706