2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای چی؟ سرکلاژ که مگه دوختن دهانه رحم نیست؟

منظور شما از عمل لیپ و مخروطی دهانه رحم مگه همون نیست که یه حلقه ی مخروطی مانند برا جلوگیری از افتادن و سقط شدن بچه برا رحم استفاده میکنن؟

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏
2731
منظور شما از عمل لیپ و مخروطی دهانه رحم مگه همون نیست که یه حلقه ی مخروطی مانند برا جلوگیری از افتاد ...

نه عزیزم من Cin3 شدم در اثر ویروس اچ پی وی و مجبورن یه لایه نازک بردارن به خاطر بارداری نیس من حامله نیستم 

2738
نه عزیزم من Cin3 شدم در اثر ویروس اچ پی وی و مجبورن یه لایه نازک بردارن به خاطر بارداری نیس من حامله ...

سلام عزیزم .خوبین؟من دو سال پیش متوجه شدم cin2/3 هستم یک ماه بعدش باز تست پیش یه دکتر دیگه انجام دادم و cin1 بودم دوباره دو ماه بعد همین آزمایش دادم cun1 بودم .ازون به بعدش دکتر بهم گفت شش ماه یکبار فقط پاپ اسمیر بده من هرچی پاپ میدم خوبه ،فقط التهاب هست 

به دکتر گفتم کلپو نیاز نیست میگه نیاز نیست .من الان نگران شدم شما با وجود اینکه چیزی نبوده یکدفعه تبدیل به سه شده .

یه دکتر دیگه هم رفتم و اون به هم گفت تست اچ پی وی تایپینگ بده اگه باز مثبت بود کلپو میگیریم اما اگه منفی بود نیاز نیست کلا دو سه سال میگذره که دیگه کلپو انجام ندادم و فقط پاپ اسمیر بوده 

عزیزم تو نوشته ها دیدم شما گفتی اچ پی وی داشتی عمل کردی میشه بهم توضیح بدی من اچ پی وی ۱۶ بود تست پاپ اسمیرم  منفی ولی کولپوسکوپی دادم جواب اومد  cin2/3 باید عمل شم مخروطی ۱ماه پیش باید عمل میشدم پریود دیر شد دوباره اومدم وقت عمل دادن برای بستری تست کرونا دادم مثبت شد الان بعد ۲۵ روز دوباره وقت دادن که پریودم ۵ روز عقب افتاده دارم از استرس می میرم  میشه بگی الان بهتری؟

عزیزم تو نوشته ها دیدم شما گفتی اچ پی وی داشتی عمل کردی میشه بهم توضیح بدی من اچ پی وی ۱۶ بود تست پا ...

سلام اصلا نگران نباش عمل ساده ای هست 

الان شکر خدا عالیم و کلا مشکلم حل شد الان یک سال از عملم میگذره و خوبم حتی تستم منفی شده کاملا 

نگران نباش

سلام عزیزم .خوبین؟من دو سال پیش متوجه شدم cin2/3 هستم یک ماه بعدش باز تست پیش یه دکتر دیگه انجام داد ...

نگران نباش اما من باشم یه کلپوسکوپی میدم خیالم راحت شه 

چون فکرش ولت نمیکنه. 

سلام اصلا نگران نباش عمل ساده ای هست  الان شکر خدا عالیم و کلا مشکلم حل شد الان یک سال از عملم ...

خدا رو شکر که خوب شدین مرسی عزیزم فقط میشه بگی پیش کدوم دکتر رفتی عمل کردی  می بخشی خیلی سوال می پرسم

2706