2733
2739
عنوان

به نظرتون سرگیجه بیشتر از 10 روز نشونه چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 30 پست
منم حدود یک ماهی دارم مرتب پشت هم نیست ولی بیشتر توی دراز کشیدن و جابه جایی هست شروعشم از یه یه رو ...

من راستش😥لحظه سخت اعتراف... 14-15 روز پیش قلیون کشیدم نمی دونم تو لامصب چی بود خوب نمیشم. هیچوقت اینطوری نشده بودم. قول دادم دیگه سمت قلیون نرم...بجز دربند

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دارم الان سه ماهه دائم نیس ولی دارم.دکترمغزوعصاب رفتم دکترگوش رفتم ولی هنوزبی نتیجس.توروخدا اگ ن ...

حتما عزیزم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
😂خدا نکنه. مجردم. مگه اینکه مثل مریم مقدس باردار بشم😇

اواااا خب پس همون از گوشته حتما😂 مامان منم چندوقت پیش همینجوری شد دکتر گفت گوش میانیش عفونت کرده

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی😔
2731
منم اینجوری شدم.ولی حالت گیجی دارم بیشتر مثل معلق بودن رو آب بودن

آره. اصلا نماز خوندنی از رکوع و سجده بلند شدن شکنجه شده سرمو نمی تونم بالا بیارم😭 با چشم بسته میخونم. کلا سرم پایینه راه میرم میترسم این وسط مشکل گردن پیدا کنم

یعنی مشکل التهاب گوشه؟قبلا اینجوری شدم ولی 2-3 روزه تموم شده

نه مامانمم تازه اینطوری شده البته حالت تهوع شدیدم داشت بعد از چن تا دکتر بالاخره گفتن برین دکتر حلق و گوش معاینه شد گفت مایع گوشش جابه جا شده 

پیج پسر کوچولوم  roham_asadiii
اخی ان شاءالله خوب میشید.

ممنون عزیزم. انشاءالله

2740
نه مامانمم تازه اینطوری شده البته حالت تهوع شدیدم داشت بعد از چن تا دکتر بالاخره گفتن برین دکتر حلق ...

دارو داد یا خودش خوب شد؟

شما چزمان هایی سرگیجه داری؟ مثل منید پس  بی علت

من وقتی بدون تحرکم سرگیجم شدیده وقتایی ک درازکشیدم یانشستم

خوشبختی تودل آدمهاست دل که خوش باشه آدم خوشبخته❤❤خوشبختی یعنی داشتن کسی که بااومدنش توزندگیت همه نداشته هاتو ازیادببری😊
با دارو جذب میشه شما حتما برو معاینه بشی شاید یه سرگیجه ساده باشه

آره فردا صب میرم حتما گوش و حلق. ممنون از راهنماییت

منم درازکشم بیشتره مخصوصا وقتی توی حالت درازکشیده پهلو به پهلو میشم یا زمانی ک ازجام بلند میشم

من احساس میکنم روتابم یکی تکونم میده

خوشبختی تودل آدمهاست دل که خوش باشه آدم خوشبخته❤❤خوشبختی یعنی داشتن کسی که بااومدنش توزندگیت همه نداشته هاتو ازیادببری😊

همش دنبال راه درمانش بودم تاپیکیت ب کارم اومداستارتر.توروخدا اگه نتیجه گرفتی همینجاتگم کن بیام ببینم راه درمان چیه

2706