2703
2553

14 روزه سرگیجه دارم شدید نیست ولی ینواخت و طولانیه. فردا میخوام برم دکتر ولی نمی دونم چه دکتری...

ممکنه چشمام ضعیف شده باشه

یا از گوش میانیه

یا برم از مغزم ام آر آی بگیرم

به نظرتون چه دکتری برم؟

سابقه سرگیجه طولانی داشتید؟

خیلی ناراحتم از کارو زندگی افتادم اصلا😥

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

از گوشته

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……
دکتر حلق و گوش برو

یعنی مشکل التهاب گوشه؟قبلا اینجوری شدم ولی 2-3 روزه تموم شده

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2714
من یه مدت سرگیجه داشتم بعد فهمیدم باردارم

😂خدا نکنه. مجردم. مگه اینکه مثل مریم مقدس باردار بشم😇

منم دارم الان سه ماهه دائم نیس ولی دارم.دکترمغزوعصاب رفتم دکترگوش رفتم ولی هنوزبی نتیجس.توروخدا اگ نتیجه گرفتی ب منم بگو

خوشبختی تودل آدمهاست دل که خوش باشه آدم خوشبخته❤❤خوشبختی یعنی داشتن کسی که بااومدنش توزندگیت همه نداشته هاتو ازیادببری😊
از گوشته

خدا کنه. این کم خطرترین احتماله

منم حدود یک ماهی دارم

مرتب پشت هم نیست ولی بیشتر توی دراز کشیدن و جابه جایی هست

شروعشم از یه یه روزی بود ک باتهوع واستفراغ ومعده بود ک اون ویروس بود و بعد سه روز خوب شد ولی سرگیجه ادامه داره

من یدفع سرما خورده بوده یهو یه عطسه کردم گوشام کیپ شد سرگیجه بدی داشتم  شاید ۱ دیقه یا دویقه بو ...

14 روزه بیچاره شدم. میخوام دنبال کار بگردم اصلا از خونه نمی تونم بیرون برم

2706