2733
2739
عنوان

ظروف پذیراییم با قیمتاش +📷📷📷📷

1422 بازدید | 67 پست

سلام خانوما 

دارم جهیزیه پیخرم خیلی سخته واقعا همه چیز گردنه 

نظرتون رو راجب این ظروف پذیرایی بگین من تلاش کردم با بودجم به روزترینش رو توو شوش پیدا کنم قیمتاشم هست از همه مهم تر اینه که تمامیش ضمانت نامه ی محکم چندین ساله داره 

نظرتون چیه ؟؟؟

😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مبارکه گلم

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2738

مبارکه😍

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

عزیزم ندیده میگم خوبه ، چون خودت پسندیدی و با توجه به بودجه و شرایطت انتخاب کردی ، مبارکت باشه و به خوشی استفاده کنی 

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
2706