2733
2739
عنوان

تا حالا شده

102 بازدید | 9 پست

احساس کنید به یکی از آشناهاتون علاقه دارید چیکار کردید که اونم عاشقتون بشه؟؟ 

اصلا اگه از یکی خوشتون بیاد چطور اونو به خودتون علاقه مند میکنید؟؟ 

خدایا همه روببخش😔

من از این عرضه ها ندارم

ی روز پسره تو خونه تنها بود رفت حموم به هوا اینکه کسی خونه نیست لخت از حموم امد بیرون حوله رو برداره که دید خواهرش تو اشپزخونه هست!حوله رو بیخیال شد و سریع دوید تو اتاق خواب و درو بست.طفلی خجالت میکشید.دولا شد و از سوراخ در دید که خواهرش داره میاد سمت اتاق!سریع برگشت که درو وا قفل کنه که دید دوستای خواهرش تو اتاقن😱🙈😱🤣🤣هیتلر گفت:مردها 6 ساعت میخوابند.زنها 7 ساعت میخوابند.احمق ها 8 ساعت میخوابند.شکر خدا که درباره اونایی که 12 ساعت میخوابن چیزی نگفته☺️😎⚫برای کسی که میفهمد هیچ توضیحی لازم نیست و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافیست✌👌💕تفاوت مادر زيرك و مادر عادي👩مادر زیرک نمیگه ندو سرت میخوره به میز، یه پتو میندازه رو میز خیالش راحت بشه👩مادر زیرک نمیگه از پله بالا نرو میفتی، کنار فرزندش میشه میذاره انقدر بالا پایین بره تا انرژیش تخلیه بشه👩مادر زیرک نمیگه دست نزن خراب میشه، بلکه همون لحظه با هیجان یه پیشنهاد عالی دیگه میده تا جایگزین این بشه👩مادر زیرک نمیگه تا درساتو نخوندی از تلویزیون خبری نیست، میگه کی درساتو تموم میکنی برات یه فیلم جدید گرفتمفقط کافیه کمی خلاق باشیم تا شبها سرمان از لجبازی بچه ها سوت نکشد و بخاطر داد زدن ها و تنبیه ها عذاب وجدان نداشته باشیم.🙂چیه خو امضای طولانی دوس دارم😍😅😄😁😂🤣😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره فکر میکردم از یکی از اشناهامون خوشم میاد فهمیدم ای حس زود گذره

از یکی خوشم می اومد فهمیدم اونم منو دوست داره کلی دلبری ناز و عشوه و سیاست به خرج دادم تا مهرم تووی دلش محکم باشه و بیشتر دوسم داشته باشه

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
نه میدونه من دوسش دارم ولی سرد برخورد میکنه آخه چندتا دختر میخوانش 

نه نگرفتی.منظورم آینه یه پسری که بهش احترام میخاره یا یه دختری که بهش نظری نداره (مثلا دوست مشترکمان)رو بفرستی و اون به پسر مورد علاقت بگه که فک کنم شما دوتا بدرد هم میخورین میخوای برات دختره رو خواستگاری یا درخواست دوستیش کنم برات، اونم میگه آره یا نه اینطوری هم تکلیفت روشن میشه وهم احترامت حفظ میشه مستقیم برای سراغش ممکنه جفتک(ببخشید گفتم تا حق مطلب ادا شه خخخ)بندازه، بعد شما از کجا میدونی که میدونه دوسش داری؟ شاید تو فکر میرهاخمو میشه

نردبان این جهان ما و منیست عاقبت این نردبان افتادنیست  لاجرم هرکس که بالاتر نشست عاقبت استخوانش سخت تر خواهد شکست
نه نگرفتی.منظورم آینه یه پسری که بهش احترام میخاره یا یه دختری که بهش نظری نداره (مثلا دوست مشترکمان ...

نه باهم در ارتباطیم ولی سرد برخورد میکنه میخوام یجوری عاشقش کنم

خدایا همه روببخش😔
نه باهم در ارتباطیم ولی سرد برخورد میکنه میخوام یجوری عاشقش کنم

وضعیتش چجوریه؟مشکل حادی تو زندگیش نداره؟ارتباطتون نامزدیه؟دوستیه یا فامیلین تو مهمونیا همو میبینین؟

نردبان این جهان ما و منیست عاقبت این نردبان افتادنیست  لاجرم هرکس که بالاتر نشست عاقبت استخوانش سخت تر خواهد شکست
2738
وضعیتش چجوریه؟مشکل حادی تو زندگیش نداره؟ارتباطتون نامزدیه؟دوستیه یا فامیلین تو مهمونیا همو میبینین؟

حالش اصلا خوب نیست یه مریضی داره که نمیتونم بگم چیه ارتباطمون دوستیه پسرعمو دخترعمو هم هستیم

خدایا همه روببخش😔
حالش اصلا خوب نیست یه مریضی داره که نمیتونم بگم چیه ارتباطمون دوستیه پسرعمو دخترعمو هم هستیم

من یه بار اتفاقی یه مطلبی خوندم الان خیلی بدردت میخوره، نوشته بود ما مردا تا وقتی ندونیم کی هستیم (بلوغ ذهنی)چه شغلی داریم(وضعیت اقتصادی) یا چه چیزی میخوایم(تردید تو عشق و علاقه) از ما انتظار علاقه و تعهد به رابطه نداشته باشید. واقعا هم تو واقعیت همینه خودت هم میگی نه وضع روحی ونه جسمیش خوبه انتظار ابراز علاقه نداشته باش حالا چه برسه به تعهد و ازدواج، ببخش که دارم بی تعارف میگم ولی بارها دیدم این مدل مردها بدجور آسیب  میزنن و زندگی رو برا همسرشون داغون میکنن من جات بودم این مرد رو هرچند شاید ویژگی های چشمگیری هم میداشت انتخاب نمیکردم اما اگه خیلی خیلی دوسش داری و با این شرایط بازم انتخابت ایشونه یا واسطه بفرس همونطور که گفتم یا بذارش لای منگنه مثلا اگه خواستگاری داری بیا بگو تو فامیل یه کیس خوب اومده برام خیلی عالیه خیلی مناسبه و...تا برسه به گوشش بلکه یه بخاری ازش بلند شه ولی اینو بدون زندگی با اینجور مردا که هنوز تکلیفشون با خودشون روشن نیست خیلی دشواره موفق باشی